سفر به استرالیا

تاریخ انتشار : ۹ اسفند
نوروز پارسال بود که تصمیم گرفتم به کشور زیبا استرالیا سفر کنم و از جاذبه های این کشور بی همتا بازدید کنم. به همین منظور بعد از کمی تحقیق در رابطه با این کشور، برای تهیه بلیط و رزرو هتل اقدام کردم و در روز پنجم عید با تور استرالیا راهی سفر به استرالیا شدم.وقتی به فرودگاه رسیدم با ترانسفر به هتل  Melbourne Marriott Hotel رفتم و بعد از کمی استراحت برای خوردن شام به رستوران هتل رفتم. بعد از شام دوباره به اتاق برگشتم و از فرط خستگی به خواب رفتم.
صبح روز اول سفر به استرالیا، وقتی از خواب بیدار شدم تصمیم گرفتم به یکی از اماکن دیدنی ملبورن برم و تعدادی عکس زیبا بگیرم. به همین منظور به باغ گیاه شناسی سلطنتی شهر ملبورن رفتم. این باغ گیاه شناسی که یکی از بهترین جاذبه های گردشگری استرالیا به حساب می آید، گیاهان بسیار زیبا و دلربایی دارد و دیدن این گیاهان هم سبب نوازش روح می شود. این باغ به اندازه ای زیبا بود که بازدید از آن تا بعد از ظهر به طول انجامید.از آن جایی که من بسیار به فوتبال علاقه دارم، هدف بعدی من برای تفریح در این شهر، زمین کریکت ملبورن بود. ورزشگاه MCG یکی از استادیوم های ممتاز در جهان است  که بازی های مهم المپیک 1956 در آن انجام شد. بعد از بازدید از این ورزشگاه بی نظیر راهی هتل شدم و بعد از صرف شام به اتاقم رفتم و استراحت کردم.
روز دوم سفر به استرالیا را با یک صبحانه معروف استرالیایی شروع کردم. یکی از خوراکی های معروفی که استرالیایی ها اغلب در صبحانه خود میل می کنند و طرفدار زیادی دارد و به مسافران توراسترالیا  هم پیشنهاد می کنند، Vegemite است و طعمی عالی دارد. بعد از صبحانه برای بازدید برج یوریکا رفتم. این سازه 91 طبقه ای واقعا بی نظیر است. برای شام به یکی از رستوران های معروف ملبورن رفتم و یک غذای معروف ایتالیایی به نام پای گوشت سفارش دادم که طعمی دلچسب و بی نظیر داشت.
روز سوم سفر به استرالیا را به بازدید از موزه ملبورن و ساختمان نمایشگاه سلطنتی اختصاص دادم. این موزه با دارا بودن باغ های زیبا و نکات برجسته هنری نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
بعد از بازدید از موزه، به منظور خرید سوغاتی به پاساژهای این شهر رفتم و چند ساعتی در پاساژها مشغول خرید کردن بودم و بعد به هتل برگشتم و شام رو در رستوران هتل خوردم و بعد برای استراحت به اتاقم رفتم. اوقات خوش سفر به استرالیا به پایان رسیده بود و صبح روز بعد ساعت 10 صبح به مقصد تهران پرواز داشتم و به همین منظور ساعت 9 صبح با ترانسفر به سمت فرودگاه رفتم. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به استرالیا

نگار خرداد 1397
سفر به استرالیا سفری خوب و رویایی هست
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به سفر به استرالیا