سفر به آفریقا

در ادامه پارت اول سفر به آفریقا:
صبح روز ششم سفر به آفریقا از پارک جنگلی به سمت شهر نایروبی حرکت کردیم و پس از حدود 5 ساعت به شهر رسیدیم و من پس از خداحافظی از گروه به هاستل بازگشتم و مشغول استراحت شدم صبح روز هفتم سفر به آفریقا شهر نایروبی را به مقصد جزیره زگبار ترک کردم. در بدو ورودم به زگبار گرمای هوا کاملاٌ ملموس بود بعد از خروج از فرودگاه با مینی بوس خود را به مرکز جزیره رساندم و پس از کمی گشت و گذار در شهر با پرس و جو از مردم به منطقه ساحل نانگوی (nungwi) که زیبا ترین و بهترین ساحل جزیره زگبار است رفتم پس از رزرو هاستلی به نام home land Swahili در همین منطقه، به سمت دریا و ساحل رفتم، از دیدن ذلالی آب دریا و پاکیزگی ساحل شگفت زده شدم و به جرات می توانم بگویم یکی از بهترین مناظری بود که در طول سفر به آفریقا دیدم. حدود 3 ساعت به گشت و گذار در ساحل مشغول بودم و پس از آن دوباره به هاستل بازگشتم صبح روز بعد با یکی از بومیان منطقه همراه شدم تا ساحل های این جزیره را به من نشان دهد. Pardis beach نیز یکی از بهترین ساحل های این جزیره است رنگ منحصر به فرد ماسه های این ساحل نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کرد و رنگی نخودی مانند داشت. برای نهار به رستوران ساحلی coco cabana رفتم در این رستوران غداهای دریایی و محلی سرو می شد و منظره بسیار زیبایی داشت بعد از نهار دوباره مشغول گشت و کذار در ساحل شم و پس از مدتی به هاستل بازگشتم تا با تور sun set به دریا بروم و غروب آفتاب را روی کشتی تماشا کنم. تماشای غروب آفتاب بر روی دریا تجربه ای بسیار جالب و هیجان انگیز بود پس از پیاده شدن از کشتی به هاستل باز گشتم و به استراحت پرداختم در روز هشتم سفر به آفریقا جزیره زیبای زگبار را به مقصد دار السلام ترک کردم فاصله بین دو شهر را با کشتی رفتم پس از رسیدن به دار السلام بعد از کمی استراحت با یکی از بومیان این شهر به سمت مزرعه ادویه جات رفتم در این منطقه انواع مختلف ادویه ها مانند زردچوبه، درخت فلفل، درخت داچین و غیره به چشم می خورد. حدود یک ساعت در این شهر گشت و گذار کردم و پس از آن خودم را به فرودگاه رساندم و طی دو پرواز دار السلام-دوحه و دوحه-تهران به تهران رسیدم و سفر به آفریقا تمام شد. سفر با تور آفریقا یکی از بهترین تجربه های من بود. 
نویسنده: بنیامین رضایی

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به آفریقا
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
احمد 2 خرداد 97
4
سفر به آفریقا یکی از رویایی ترین سفر هاست که هر کسی نمی تونه اونو تجربه کنه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.