سفر به سنگاپور

تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن
سفر به سنگاپور یکی از انتخاب های هیجان انگیز برای مسافرت است. از آن جایی که من بسیار به هیجان علاقه دارم، خرداد سال 95 بود که تصمیم گرفتم به همراه یکی از دوستانم سفر به سنگاپور را تجربه کنم. بعد از چند روز اقدام به خرید بلیط و رزرو هتل کردیم و سرانجام روز پرواز، راهی فرودگاه شدیم. پس از رسیدن به فرودگاه سنگاپور با ترانسفر به سمت هتل زیبا اورچارد رفته و در آنجا اقامت پیدا کردیم. وقتی به هتل رسیدیم ساعت 7 عصر بود و ما خسته راه بودیم و ترجیح دادیم شب اول را به استراحت سپری کنیم و فردا رو با انرژی مضاعف شروع کنیم. به همین دلیل بعد از صرف شام در قسمت غذاخوری، به اتاق برگشتیم و استراحت کردیم.
صبح روز اول سفر به سنگاپور را با بازدید سفر به سنگاپور یکی از انتخاب های هیجان انگیز برای مسافرت است. از آن جایی که من بسیار به هیجان علاقه دارم، خرداد سال 95 بود که تصمیم گرفتم به همراه یکی از دوستانم سفر به سنگاپور را تجربه کنم. از دریاچه دلفین های سنتوزا آغاز کردیم. دلفین های این دریاچه به دلیل صورتی رنگ بودنشان شهرت یافته اند. بعد از بازدید دریاچه، به باغ پرندگان رفتیم و 2 ساعتی را به دیدن پرندگان زیبا این باغ گذراندیم و بعد برای ناهار به یکی از رستوران های خوب سنگاپور به نام لس امیس که جزء 10 رستوران برتر این شهر است رفتیم و غذا لذیذی خوردیم. بعد ازظهر به سمت اسکله کلارک رفتیم و از آن جایی که این مکان دارای پنجاه مغازه و فروشگاه می باشد تعدادی خرید هم انجام دادیم.
روز دوم سفر به سنگاپور را با رفتن به ساحل سانتوزا شروع کردیم و لحظات شادی را در 3 ساحل بسیار زیبا و دل انگیز آن گذراندیم و تا غروب از امکانات تفریحی این ساحل لذت بردیم و بعد برای صرف شام به هتل برگشتیم. اما روز سوم سفر به سنگاپور را به خرید کردن و سوغاتی گرفتن اختصاص دادیم. بعد از خرید کردن به هتل برگشته و بعد از کمی استراحت آماده بازگشت به تهران شدیم. هتل را تحویل دادیم و با ترانسفر به فرودگاه رفتیم و به سمت تهران پرواز کردیم. تور سنگاپور را به شما عزیزان پیشنهاد می کنم تا تجربه متفاوتی را برای خود رقم بزنید. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به سنگاپور

احمدی آبان 1397
سفر به سنگاپور خیلی هزینه بر هست درسته ؟ چون شنیدم خیلی شهر گرونیه
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به سنگاپور