سفر به برزیل

چند سالی بود که به سفر به برزیل فکر میکردم، اما هیچ وقت موقعیت مناسبی به وجود نیامده بود. تابستان امسال تصمیم جدی خود را برای سفر به برزیل گرفتم و بعد از تهیه بلیط و پروازی حدودا 16 ساعته به برزیل رسیدیم و با گرفتن تاکسی به هتلی که از قبل رزرو کرده بودیم رفتیم. روز اول سفر به برزیل را با رفتن به یک رستوران برای خوردن نهار شروع کردیم سپس تصمیم گرفتیم از یکی از مکان های گردشگری برزیل دیدن کنیم پس به کلیسا سائو فرانسیسکو رفتیم و چند ساعتی را در آن جا سپری کردیم و در رستوران منحصر به فرد یونیورسال دینر شام خوردیم و به هتل بازگشته و خوابیدیم.
 روز دوم سفر فرا رسید. صبح زود از خواب بیدار شدیم، صبحانه را در هتل خوردیم و دوباره تصمیم گرفتیم از یکی دیگر از جاذبه های گردشگری تور برزیل دیدن کنیم، پس بلافاصله بعد از صبحانه به دیدن مجسمه دیدنی مسیح رفتیم، دیدن مجسمه زمان زیادی نگرفت پس تصمیم گرفتیم به مرکز خریدی در برزیل نیز رفته و خرید کنیم. پس به مرکز خرید مانائوس رفتیم و لیستی که برای خرید از قبل آماده کرده بودیم، را تهیه کردیم و بعد از خوردن نهار به هتل برگشتیم. صبح روز بعد آخرین روز سفر به برزیل بود. تصمیم گرفتیم.
روز سوم را به گشت و گذار و رفتن به مکان های تفریحی اختصاص بدهیم بنا براین به دریاچه پارانوآ رفتیم و ظهر دل پذیری را در این دریاچه سپری کردیم. نهار را در یکی از بهترین رستوران های شهر یعنی تایپا سابورس دل پرو خوردیم و سپس به یکی دیگر از مکان های تفریحی معروف شهر یعنی آبشارهای ایتیکوئیرا رفتیم و بعد از ظهر هیجان انگیزی را در آنجا گذراندیم. شب به هتل برگشتیم و شام را نیز همان جا خوریم و اقدامات لازم برای بازگشت را فراهم کردیم.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به برزیل
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
رادان 3 آبان 1397
2
برای سفر به برزیل یک هفته ای چه مقدار هزینه لازمه ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری