مسافرت به یونان

تاریخ انتشار : ۲۸ دی
مدتی بود که با خانواده قصد مسافرت به یونان را داشتیم، بالاخره موقیعت مناسب برای این سفردر فصل تابستان توسط تور یونان برایمان  فراهم شد، بعد از گرفتن ویزا و بلیط هواپیما آماده سفر به کشور یونان شدیم. پرواز ما ساعت 7 صبح بود که بعد از حدود 4 ساعت به فرودگاه آتن رسیدیم و به همراه ترانسفر تور به سمت هتل 5 ستاره semiramis حرکت کردیم، هتل خوبی بود و پرسنل خوبی داشت.بعد از رسیدن به هتل و تحویل گرفتن اتاق به رستوران هتل رفتیم غذاها و سالادهای خوشمزه ای داشت که کیفیت خوبی هم داشتند که بعد از کمی استراحت در اتاق بزرگمان که مجهز به جکوزی نیزبود تصمیم گرفتیم از استخر هتل استفاده کنیم، استخر خیلی تمیز و شفاف بود.
در روز دوم مسافرت به یونان  بعد از خوردن صبحانه به سمت آکروپلیس حرکت کردیم، آکروپلیس یونان مهم ترین منطقه باستانی آتن بود که  در مرکز شهرآتن قرار داشت که ویرانه های تاریخی زیادی در آن قرار داشت. بعد از دیدن از این شاهکار معماری یونان باستان به هتل برگشتیم.

در روز سوم از معبد باشکوه زئوس که یکی دیگر از جاذبه های شگفت انگیز آتن بود، دیدن کردیم، معبد زئوس نمونه بی نظیری از معماری کلاسیک یونان بود که تماشای آن هیجان بی نظیری داشت.
بهترین بخش سفر ما رفتن به دهکده تاریخی پلاکا بود، پلاکا دنیای کوچک و خوش آب و رنگ بود که پر از مغازه های رنگارنگ و کافه و رستوران های زیبا بود.
در روز آخر، قایق سواری در ساحل زیبای آلیمو هیجان این سفر را کامل تر کرد. بعد از 5 روز از مسافرت به یونان بازهم جاهای زیادی برای دیدن  این شهر تاریخی مانده بود ولی باید به ایران برمی گشتیم.ساعت 12 ظهر اتاق را تحویل دادیم و به سمت فرودگاه آتن حرکت کردیم و با پروازمان به تهران آمدیم.سفر به یونان توسط تور یونان یکی از بهترین و هیجان انگیزترین سفرهایی بود که تا کنون تجربه کرده بودم . 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره مسافرت به یونان

مهران آبان 1397
برای مسافرت به یونان چه مقدار هزینه لازم هست ؟ فکر کنم هزینه سفر به یونان بالا در بیاد
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مسافرت به یونان