سفر بلغارستان

تاریخ انتشار : ۴ دی
سفر بلغارستان، تصمیم یک دفعه من بود. دقیقا سه روز قبل سفر، در یک شب بارانی بود که در منزل نشسته بودم که ناگهان تصمیم گرفتم که فردا صبح از خواب که پاشدم خودم را برای یک سفر چند روزه آماده کنم. نه روزش معلوم بود و نه کجاش!!! صبح فرداش از خواب پاشدم و شروع کردم به گشتن برای سفر چند روزه خودم!!! به خودم گفتم اولین جایی که دیدم و خوشم اومد را انتخاب می کنم. بعد از چند ساعت جستجو، بلاخره تصمیم گرفتم که سه روزه، سفر بلغارستان خود را آغاز کنم.
در ادامه همراه من باشید که برای شما از سفر بلغارستان خود بگویم. همان روز بود که من توانستم تور بلغارستان دو روزه خودم را از سایتی به نام لحظه آخر تهیه کنم. بعد از خرید تور، منتظر ماندم تا از آژانس مربوطه در رابطه با سفر بلغارستان با من تماس حاصل شود. سرانجام آن روز سفر بلغارستان من فرا رسید. ویزا و بلیط من برای رفتن آماده بود. من ساعت 9:35 فردا، به سمت سفر بلغارستان پرواز داشتم. فردا صبح به سمت فرودگاه امام حرکت کردم و بعد از رسیدن سوار هواپیما شدم و حدود یک ربع مانده به یک، به فرودگاه وارنا بلغارستان رسیدم.
روز اول سفر بلغارستان :
از فرودگاه به سمت هتل کریستل حرکت کردیم و بعد از رسیدن به هتل، در محل اقامت خودم مستقر شدم. بعد از استراحتی کوتاه، برای صرف ناهار به رستوران هتل رفتم و ناهار خود را در میل کرده و دوباره به اتاق خود رفتم. قرار شد پس از استراحتی کوتاه به باغ دریایی وارنا بریم و در آنجا از پیاده وری و قدم زدن لذت ببریم و خستگی مسیر از صبح طی شده را به در ببریم. بعد از باغ دریایی وارنا، حرکت کردیم به سمت کلیسای وارنا و پس از طی کردن مسافتی به آنجا رسیدیم. این کلیسا قدمت زیادی دارد و در بین گردشگران تور وارنا بسیار محبوب است. بعد از بازدید از این کلیسای زیبا به سمت اقامتگاه خود حرکت کردیم. گشت و گذار امروز برای من بسیار لذت بخش بود. استراحت کوتاهی کردیم و در انتهای روز برای صرف شام، دوباره به رستوران هتل رفته و شام خود را در آنجا میل کردیم.
روز دوم سفر بلغارستان :
روز دوم سفر بلغارستان آغاز شد و در این روز میخواستیم از چندین مکان دیدنی مانند : قلعه بلوگرادچیک، دهکده روپیت و ماسه های طلایی دیدن نماییم. این مکان ها، نمادی از تاریخ و فرهنگ بلغارستان است. در گشت و گذار امروز، با قلعه بلوگرادچیک که در نزدیکی شهر بلوگراچیک و در دامنه های کوه های بالکان، با دهکده روپیت که در منطقه زیبا و کوهستانی استان بلگاگوگراد و همچنین با ماسه های طلایی که در قسمت شمالی شهر وارنا قرار دارد، بیشتر آشنا شدم و از این گشت و گذار لذت لازم و کافی را بردم. همچنین به شما گردشگران تور بلغارستان پیشنهاد می کنم که در هنگام سفر به این کشور، حتما از این مکان های زیبا دیدن نمایید. پس از اتمام گشت و گذار، به اقامتگاه خود باز گشتیم. شب شده بود و به فکر یک شام خوب بودم. بنابراین تصمیم گرفتم این روز آخری را در یک رستوران خوب غذا میل کنم تا در این سفر از غذاهای محلی بلغارستان بی بهره نمانده باشم. رستوران آسکاکووسکا پانوراما انتخاب بسیار مناسبی برای سلیقه من بود. این رستوران بهترین غداهای اروپایی، مدیترانه ای و محلی را برای مشتریان عزیز و گرامی سرو می کند. بعد از خوردن غذا در این رستوران، به هتل بازگشتم و به استراحت پرداختم، چرا که قرار بود صبح به سمت تهران بارگردیم و به سفر بلغارستان خود پایان بدم.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر بلغارستان

ثریا آبان 1397
شما بهترین زمان برای سفر بلغارستان رو کی پیشنهاد می کنید ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر بلغارستان