سفر به اسپانیا

تاریخ انتشار : ۱۰ مهر

اوایل فصل تابستان بود که همراه دو نفر از دوستانم قصد سفر به اسپانیا داشتیم و در حال برنامه ریزی یک مسافرت سه روزه بودیم، بعد از گرفتن ویزا و بلیط ساعت 6 صبح پرواز بود که سفر به اسپانیا آغاز می شد. بعد از پنج ساعت پرواز به شهر بارسلونا رسیدیم و با تاکسی های فرودگاه به سمت هتل رزرو شده حرکت کردیم، هتلی که در آن اقامت کردیم امکانات تفریحی  و رفاهی زیادی داشت که به دلیل خستگی راه تصمیم گرفتیم روز اول را در هتل بگذرانیم و از امکانات هتل استفاده کنیم، استخر، باشگاه، کافه و فضای سبز از جمله امکانات رفاهی هتل بودند. 

روز دوم سفر به اسپانیا شروع شد و باید با یک انرژی قوی به گشت و گذار در شهر می پرداختیم که اولین مقصدمان هم کلیسای ساگرادا فامیلیا بود، این کلیسا که شکوهی بی نظیر و بسیار هیرت انگیز بود که هر بازدید کننده ای را مبهوت خودش می کرد، بعد از بازدید از این کلیسا برای صرف نهار به دکه های کنار خیابان رفتیم تا از غذاهای آماده خیابانی استفاده کنیم که خوشمزگی خودشان را داشتند. بعد از آن به پارک گوئل رفتیم که می توان گفت یکی از بزرگ ترین پارک های این شهر که از زیبایی های زیادی برخوردار بود. بعد از وقت گذراندن در پارک احساس گرسنگی کردیم که برای شام به رستوران الکیمیا رفتیم، این رستوران یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های شهر بارسلون بود و غذاهای مدیترانه ای و اروپایی داشت. غذاهای لذیذ و بی نظیرش طعم واقعی مواد را به رخ می کشید، شام را هم خوردیم و به هتل برگشتیم تا برای فردا استراحت کنیم. 

روز سوم سفر به اسپانیا بود که ساعت 8 شب پرواز برگشت داشتیم. دوستان مشتاق بودند تا از سواحل این شهر دیدن کنیم و کمی به تفریحات ساحلی و آبی بپردازیم، به ساحل بارسلونتا که ساحلی معروف و تقریبا شلوغ بود رفتیم و بعد از شنا و جت اسکی و والیبال بازی کردن به استراحت در ساخل پرداختیم و نهار را نیز در همان ساحل صرف کردیم. بعد از ساحل به هتل برگشتیم و وسایلمان را جمع کردیم، چند ساعتی به پایان سفر مانده بود که تصمیم گرفتیم که کمی قدم بزنیم و به سمت فرودگاه برویم. سفرمان نیز به پایان رسید و به آسانی به تهران برگشتیم. سفر به اسپانیا یکی از هیجان انگیز ترین سفرهایی بود که تجربه کردیم.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به اسپانیا

عادلی آبان 1397
برای سفر به اسپانیا حدودا چند روز زمان میبره ویزاش در بیاد ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به اسپانیا