امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر به ایتالیا

سفر به ایتالیا

شروع فصل تابستان بود که به همراه خانواده تصمیم سفر به ایتالیا داشتیم که بعد از انجام کارهای ویزا و گرفتن بلیط مشخص شد که ساعت 8 صبح پرواز به سمت پایتخت این کشور یعنی شهر رم می باشد. بعد از حدود پنج ساعت پرواز به فرودگاه شهر رم رسیدیم و با وسایل نقلیه فرودگاه به سمت هتل حرکت کردیم، به دلیل خستگی خانواده تصمیم گرفتیم روز اول را در هتل باشیم و از امکانات تفریحی در آن استفاده کنیم که استخر، باشگاه، فضای سبز و غیره از امکانات بی نظیر این هتل بودند.

روز دوم سفر به ایتالیا شروع شد و اولین مقصد گردشگری بازدید از بنای کلوسئوم بود. این بنا که شهرت زیادی بین مردم این شهر داشت و یکی از قدیمی ترین بناهای ایتالیا که عظمت هیرت انگیز و با شکوهی به خودش گرفته و هر بازدید کننده ای را جذب می کند. از دیدن این بنا خیلی لذت بردیم و چند ساعتی در آنجا ماندیم و نهار را هم از دکه های غذای خیابانی خریداری کردیم. بعد از آن به سمت قلعه سن آنجلو رفتیم که اکثرا می گفتند در شب نمای بی نظیری دارد که واقعا صحت داشت و خیلی زیبا و رویایی بود. بعد از بازدید از قلعه به رستوران پینسر که یکی از معروف ترین پیتزا فروشی های شهر بود رفتیم که پیتزاهای فوق العاده ای هم داشت و از طعم واقعی پیتزا لذت بردیم.

روز سوم سفر به ایتالیا شروع شد که در واقع آخرین روز سفر نیز بود و ساعت 6 عصر پرواز برگشت داشتیم. برای گذراندن وقت تصمیم گرفتیم به کلیسای سنت پیتر برویم و از آنجا نیز دیدن کنیم. خیابان ها و ساختمان های عظیم و باشکوه که تمدن و فرهنگ در آنها موج می زد، رستوران های زیادی وجود داشتن که نهار را در آنجا خوردیم و برای جمع کردن وسایلمان به هتل برگشتیم و به سمت فرودگاه حرکت کردیم. سفر به ایتالیا یکی از بهترین مسافرت خانوادگی بود که تجربه اش کردیم.

نظرات مردم درباره سفر به ایتالیا

مجتبی 14 آبان 97
1
سلام هزینه تور ایتالیا یورو هم جداگانه باید پرداخت کنیم؟
یاسمین 2 آبان 97
0
برای دی ماه سفر به ایتالیا حدودا چقدر هزینه بر هست ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
درج نظر