سفر به ایتالیا

تاریخ انتشار : ۱۰ مهر

شروع فصل تابستان بود که به همراه خانواده تصمیم سفر به ایتالیا داشتیم که بعد از انجام کارهای ویزا و گرفتن بلیط مشخص شد که ساعت 8 صبح پرواز به سمت پایتخت این کشور یعنی شهر رم می باشد. بعد از حدود پنج ساعت پرواز به فرودگاه شهر رم رسیدیم و با وسایل نقلیه فرودگاه به سمت هتل حرکت کردیم، به دلیل خستگی خانواده تصمیم گرفتیم روز اول را در هتل باشیم و از امکانات تفریحی در آن استفاده کنیم که استخر، باشگاه، فضای سبز و غیره از امکانات بی نظیر این هتل بودند. 

روز دوم سفر به ایتالیا شروع شد و اولین مقصد گردشگری بازدید از بنای کلوسئوم بود. این بنا که شهرت زیادی بین مردم این شهر داشت و یکی از قدیمی ترین بناهای ایتالیا که عظمت هیرت انگیز و با شکوهی به خودش گرفته و هر بازدید کننده ای را جذب می کند. از دیدن این بنا خیلی لذت بردیم و چند ساعتی در آنجا ماندیم و نهار را هم از دکه های غذای خیابانی خریداری کردیم. بعد از آن به سمت قلعه سن آنجلو رفتیم که اکثرا می گفتند در شب نمای بی نظیری دارد که واقعا صحت داشت و خیلی زیبا و رویایی بود. بعد از بازدید از قلعه به رستوران پینسر که یکی از معروف ترین پیتزا فروشی های شهر بود رفتیم که پیتزاهای فوق العاده ای هم داشت و از طعم واقعی پیتزا لذت بردیم. 

روز سوم سفر به ایتالیا شروع شد که در واقع آخرین روز سفر نیز بود و ساعت 6 عصر پرواز برگشت داشتیم. برای گذراندن وقت تصمیم گرفتیم به کلیسای سنت پیتر برویم و از آنجا نیز دیدن کنیم. خیابان ها و ساختمان های عظیم و باشکوه که تمدن و فرهنگ در آنها موج می زد، رستوران های زیادی وجود داشتن که نهار را در آنجا خوردیم و برای جمع کردن وسایلمان به هتل برگشتیم و به سمت فرودگاه حرکت کردیم. سفر به ایتالیا یکی از بهترین مسافرت خانوادگی بود که تجربه اش کردیم.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به ایتالیا

مجتبی آبان 1397
سلام هزینه تور ایتالیا یورو هم جداگانه باید پرداخت کنیم؟
یاسمین آبان 1397
برای دی ماه سفر به ایتالیا حدودا چقدر هزینه بر هست ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به ایتالیا