سفر با تور آنتالیا

تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور

من معمولا به همراه تورها و تنها سفر می کنم و هیچ یک از دوستان و آشنایان را همراه خود نمی برم، در اواسط تابستان تصمیم به سفر با تور آنتالیا داشتم که بعد از انجام کارها و گرفتن بلیط ساعت 10 صبح پرواز داشتم. بعد از حدود سه ساعت به شهر زیبای آنتالیا رسیدیم و به سمت هتل حرکت کردیم، هتل رزرو شده از امکانات عالی برخوردار بود که دوست نداشتم روز اول رو از آن خارج بشم همچنین از استخر و فضای سبز آن هم برای استراحت و برطرف کردن خستگی استفاده کردم، شام را در رستوران هتل صرف کردم و برای استراحت به اتاق برگشتم.

روز دوم سفر با تور آنتالیا بود و به همراه توری که از هتل گرفته بودیم به آبشار کورشونلو رفتیم، این آبشار که در خارج از شهر قرار داشت حدود سی دقیقه زمان برد تا به آنجا رسیدیم. در نگاه اول مانند پارک جنگلی بزرگ و با شکوهی بود که در دل خود آبشاری زیبا پنهان کرده بود اما چیزی وسیع تر از دیدگاه من بود، هوا شروع به تاریک شدن کرد و ما هم به شهر برگشتیم اما من تصمیم داشتم برای صرف شام به یکی از رستوران های معروف آنتالیا بروم که رستوران سراسر را معرفی کردند، بعد از شام به هتل بازگشتم تا کمی استراحت کنم. 

روز سوم و آخرین روز سفر که ساعت 9 شب پرواز به تهران بود قصد داشتم تنهایی به موزه آنتالیا برم تا بیشتر با تمدن و آثار تاریخی ترکیه آشنا بشم، بعد از بازدید برای نهار از دکه های خیابانی غذا تهیه کردم و به مرکز خرید دپو رفتم تا کمی سوغاتی و پوشاک برای خودم خریداری کنم. بعد از خرید به هتل برگشتم تا وسایلم را جمع کنم و برای رفتن آماده باشم، ساعت تقریبا 12 بود که به تهران رسیدم و سفرم به پایان یافته بود. سفر با تور آنتالیا یکی از سفرهای خاطره انگیز و بی نظیری بود که تا به حال تجربه کردم. 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر با تور آنتالیا

تارا خرداد 1397
سلام ممنونم از مطالب خوبتون من در سفر با تور آنتالیا بسیار لذت بردم و کلی بهم خوش گذشت واقعا واسه سفر جای خوبیه
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به سفر با تور آنتالیا