مسافرت به پوکت

تاریخ انتشار : ۱۹ شهریور

اواسط فصل تابستان بود که تصمیم گرفتم برای سه روز مسافرت به پوکت برنامه ریزی کنم که بعد از اخذ ویزا و رزرو بلیط، ساعت نه صبح پرواز به سمت فرودگاه شهر پوکت بود که بعد از حدود هفت ساعت پرواز به مقصد رسیدیم. با وسایل نقلیه فرودگاه به هتل رفتیم که هتل خیلی زیبا و باشکوه بود منم خیلی خسته بودم و روز اول مسافرت به پوکت را در هتل گذراندم و از امکانات تفریحی هتل مثل استخر و فضای سبز و رستوران آنجا استفاده کردم و برای استراحت به اتاقم برگشتم. 

روز دوم آغاز شد و باید اول از مکان های تاریخی این شهر زیبا بازدید می کردم که معبد وات چالونگ بهترین مقصد بود، این معبد یکی از مکان های تاریخی و قدیمی شهر پوکت که از زیبایی منحصر به فردی برخوردار هست مکانی مناسب برای درک تاریخ و تمدن تایلند بود. اطراف معبد دکه های غذایی خیابانی زیادی بود که غذاهای محلی و عالی داشتن و نهار را همانجا خوردم و به ادامه گردش پرداختم، بعد از معبد مقصدم آکواریوم پوکت بود که تعریف زیادی از آن شنیده بودم. تا کنون آکواریومی به این بزرگی و زیبایی ندیده بودم و به شخصه برام هیرت انگیز بود. بعد از خروج از آکواریوم هوا تاریک شده بود و باید به یک رستوران خوب می رفتم که انتخابم رستوران آکوا بود، بعد از صرف غذایی لذیذ ایتالیایی به هتل برگشتم تا برای شروع آخرین روز مسافرت به پوکت آماده باشم. 

روز سوم آخرین روز سفر بود و باید ساعت 6 عصر به فرودگاه می رفتم، تصمیم داشتم آخرین روزم را کنار ساحل بگذرانم به همین دلیل به ساحل پوکت رفتم و بعد از کمی و شنا و آفتاب گرفتن و نهار خوردن به استراحت در کنار دریا مشغول شدم. پس از استراحت به هتل برگشتم، چمدانم را بسته و به سمت فرودگاه حرکت کردم که بعد از هفت ساعت پرواز به تهران رسیدم. مسافرت به پوکت یکی از بهترین سفرهایی بود که تجربه کردم.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره مسافرت به پوکت

شمسی آبان 1397
برای مسافرت به پوکت خداقل هزینه اش چقدر در میاد برای ماه آذر ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به مسافرت به پوکت