مسافرت به پوکت

اواسط فصل تابستان بود که تصمیم گرفتم برای سه روز مسافرت به پوکت برنامه ریزی کنم که بعد از اخذ ویزا و رزرو بلیط، ساعت نه صبح پرواز به سمت فرودگاه شهر پوکت بود که بعد از حدود هفت ساعت پرواز به مقصد رسیدیم. با وسایل نقلیه فرودگاه به هتل رفتیم که هتل خیلی زیبا و باشکوه بود منم خیلی خسته بودم و روز اول مسافرت به پوکت را در هتل گذراندم و از امکانات تفریحی هتل مثل استخر و فضای سبز و رستوران آنجا استفاده کردم و برای استراحت به اتاقم برگشتم.

روز دوم آغاز شد و باید اول از مکان های تاریخی این شهر زیبا بازدید می کردم که معبد وات چالونگ بهترین مقصد بود، این معبد یکی از مکان های تاریخی و قدیمی شهر پوکت که از زیبایی منحصر به فردی برخوردار هست مکانی مناسب برای درک تاریخ و تمدن تایلند بود. اطراف معبد دکه های غذایی خیابانی زیادی بود که غذاهای محلی و عالی داشتن و نهار را همانجا خوردم و به ادامه گردش پرداختم، بعد از معبد مقصدم آکواریوم پوکت بود که تعریف زیادی از آن شنیده بودم. تا کنون آکواریومی به این بزرگی و زیبایی ندیده بودم و به شخصه برام هیرت انگیز بود. بعد از خروج از آکواریوم هوا تاریک شده بود و باید به یک رستوران خوب می رفتم که انتخابم رستوران آکوا بود، بعد از صرف غذایی لذیذ ایتالیایی به هتل برگشتم تا برای شروع آخرین روز مسافرت به پوکت آماده باشم.

روز سوم آخرین روز سفر بود و باید ساعت 6 عصر به فرودگاه می رفتم، تصمیم داشتم آخرین روزم را کنار ساحل بگذرانم به همین دلیل به ساحل پوکت رفتم و بعد از کمی و شنا و آفتاب گرفتن و نهار خوردن به استراحت در کنار دریا مشغول شدم. پس از استراحت به هتل برگشتم، چمدانم را بسته و به سمت فرودگاه حرکت کردم که بعد از هفت ساعت پرواز به تهران رسیدم. مسافرت به پوکت یکی از بهترین سفرهایی بود که تجربه کردم.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز مسافرت به پوکت
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
شمسی 2 آبان 97
2
برای مسافرت به پوکت خداقل هزینه اش چقدر در میاد برای ماه آذر ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.