سفر به صربستان

تاریخ انتشار : ۵ شهریور
چند وقتی بود قصد سفر به یک کشور اروپایی رو داشتم تا اینکه با تعریف یکی از دوستام تصمیم گرفتم به صربستان سفر کنم ، با گرفتن ویزای شینگن عازم سفر به صربستان شدم و قبل از آن تصمیم گرفتم یک سفرنامه ی مختصر از سفر به صربستان بنویسم.
پرواز رفت و برگشت من به صربستان ایرلاین ترکیش بود که با یک توقف در فرودگاه استانبول و توقف 3 ساعته به سمت صربستان پرواز داشتم ، بعد از رسیدن به فرودگاه صربستان به سمت هتل هایات رجنسی که فقط 15 دقیقه تا این هتل راه بود رسیدم و اتاق مورد نظرم رو تحویل گرفتم ، واقعا همه چیز هتل عالی بود و از همه چیز کاملا راضی بودم.
بلگراد فوق العاده زیبا بود انگار نه انگار که 115 بار به این کشور حمله و 44 بار شهر با خاک یکسان شده است با این حال همه چیز زیبا  سر جای خودش بود واقعا جای تعجب داشت.اولین چیزی که در این شهر به چشمم آمد تراموا حمل و نقل بود که کارایی زیادی داشت به طوری در سه روزی که در این شهر بودم چندین بار از آن ها استفاده کردم.
یکی از دیدنی های این شهر تنها مسجد بلگراد بود بله می دونم تعجب می کنید برای جمعیت 1.5 میلیون نفره فقط یک مسجد!
بهترین و دیدنی ترین روز سفر به صربستان تور شهر گردی بلگراد بود که همه روزه ساعت 11 از جلوی مجسمه ی مرد اسب سوار آغاز و قلعه پایتخت صربستان ، موزه ی جنگ ، کلیسای جامع بلگراد و همچنین ساختمان دولتی قدیمی صربستان را می توانید در این تور شهر گردی ببینید.
یکی از زیبا ترین منظره ای که در سفر به صربستان دیدم ، غروب خورشید کاله میدان بود که نقطه برخورد دو رود بزرگ را به طور نزدیک می بینید می توانید ساعت ها روی دیوار های دور تا دور آن بنشینید و از تماشای آن نهایت لذت را ببرید و همچنین غذا های خیابانی این منطقه را تجربه کنید من که بی نهایت خوشم اومد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به صربستان

ترلان آبان 1397
سفر به صربستان برای یک هفته هتل سه ستاره چند در میاد ؟ از کجا می تونم آفرهاتون رو ببینم ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به صربستان