سفر به استانبول

اواسط فصل بهار بود که تصمیم گرفتیم به همراه دو تن از دوستان به ترکیه سفر کنیم، بعد از مشورت سفر به استانبول مشخص شد و ویزا و بلیت را گرفتیم. ساعت 1 ظهر پرواز به سمت استانبول بود و بعد از سه ساعت پرواز به فرودگاه استانبول رسیدیم. همراه تاکسی های فرودگاه به هتل رزرو شده رفتیم که هتلی بی نظیر و دارای امکانات فوق العاده ای بود. تصمیم گرفتیم روز اول رو در هتل سپری کنیم و از فضای سبز، استخر و رستوران های هتل استفاده کنیم.

 شب اول به پایان رسید و استراحت کردیم تا روز دوم سفر به استانبول را خوش بگذرانیم. روز دوم شروع شد و مقصد مسجد سلطان احمد بود که تعریف معماری این مسجد را زیاد شنیده بودیم، واقعا مسجدی با شکوه و بی نظیر بود که از معماری و طرح های داخلی آن حیرت زده می شدین. برای نهار به یکی از رستوران های مشهور آن محله رفتیم که رستوران تورکواز گورمه نام داشت، غذاهای اروپایی خوش طعم و لذیذ که حسابی سیر کننده بودند. بعد از نهار به سمت برج گالاتا حرکت کردیم تا از آنجا هم بازدید کنیم. این بنا که خیلی تاریخی و قدیمی بود و روی اطراف شهر مسلط بود نمای خیلی زیبا از شهر داشت. هوا به سمت تاریکی می رفت و کلی خستگی به همراه داشتیم که به سمت هتل حرکت کردیم و شام را در رستوران هتل خوردیم و استراحت کردیم. 

روز سوم که آخرین روز سفر به استانبول بود و ساعت 6 پرواز داشتیم مقصدمان مرکز خرید استانبول مال بود تا کمی سوغاتی بخریم، مرکز خریدی بسیار بزرگ و مجلل که برای گشتن تمام این مرکز خرید باید یک روز کامل زمان گذاشت، بعد از خریدی  عالی  برای نهار از رستوران های مرکز خرید استفاده کردیم و بعد مرکز خرید به هتل برگشتیم تا وسایلمان را جمع کنیم و به سمت فرودگاه حرکت کردیم. بعد از سه ساعت پرواز به تهران رسیدیم. سفر به استانبول یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین سفرهایی بود که تجربه کردم.


امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز سفر به استانبول
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
ریحانه 2 آبان 1397
3
برای سفر به استانبول زمستون آفر خوب از کجا باید پیدا کنم؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری