سفر به بانکوک

تاریخ انتشار : ۱ شهریور

در فصل تابستان تصمیم گرفتیم همراه خانواده به تایلند سفر کنیم اما این که چه شهری هنوز مشخص نشده بود که با کمی مشورت سفر به بانکوک قطعی شد. بعد از گرفتن ویزا و بلیت، ساعت 10 صبح پرواز به سمت فرودگاه بانکوک بود. بعد از هفت ساعت پرواز به شهر زیبای بانکوک رسیدیم و با تاکسی به هتل رزرو شده رفتیم. به خاطر خستگی پرواز و همچنین امکانات عالی هتل شب اول رو تصمیم گرفتیم در هتل استراحت کنیم تا برای روز دوم سفر به بانکوک آماده باشیم. 

روز دوم شروع شد و قصد بازدید از کاخ پادشاهی بانکوک که یک مکان تاریخی و باشکوه بود را داشتیم تا با فرهنگ و تمدن تایلند بیشتر آشنا شویم. کاخی بزرگ که معنای حکومتی سلطنتی را به خوبی می شد از معماری ساخت آن فهمید. بازدید از تمام نقاط کاخ به زمان زیادی نیاز داشت و زمان نهار نزدیک بود، اطراف کاخ کیوسک هایی بودن که غذاهای خیابانی و آماده داشتند که خیلی غذاهای خوش طعمی بودند و بعد از خوردن نهار به بازدید از مکان های دیگر کاخ پرداختیم. بعد از کاخ به خیابان های اطراف رود چائوپرایا رفتیم و از منظره بی نظیر و قدم زدن در خیابان های رنگارنگ بانکوک لذت بردیم. برای شام به رستوران سرابوآ رفتیم که یک انتخاب عالی برای شامی خاطره انگیر بود. غذاهای هندی فوق العاده ولی تند که شاید برای هر کسی مناسب نباشه. بعد از صرف شام به هتل برگشتیم. 

روز سوم و به عبارتی آخرین روز سفر به بانکوک که باید به بهترین نحو از زمان استفاده می کردیم. خانواده قصد خرید سوغاتی و خرید های شخصی داشتند که به مرکز خرید ام بی کی (MBK) رفتیم، مرکز خرید مجلل و بزرگ که حیرت آور بود و تنوع اجناس خیلی بالایی داشت بعد از خرید برای نهار از رستوران های مرکز خرید استفاده کردیم و از غذاهای لذیذش لذت بردیم. دیگه باید به هتل برمی گشتیم تا وسایل و چمدان ها را جمع به فرودگاه برویم. ساعت 7 عصر پرواز به سمت تهران بود. بعد از هفت ساعت پرواز به تهران رسیدیم و می توان گفت سفر به بانکوک یکی از خاطره انگیز ترین سفرهایی بود که با خانواده تجربه کردیم. 

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به بانکوک

پارمیس دی 1397
من فکر می کردم فقط 7-8 روزه میشه رفت بانکوک. از بس که همه تورها اینجوریه. چه خوب پس برای سفر به بانکوک رو مدت پایین هم می تونم حساب کنم
هلیا آبان 1397
من هم بانکوک رفتم و در صورت نیاز می تونم در همین قالب حتی وسیع تر در مورد سفر به بانکوک بنویسم و ارسال کنم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سفر به بانکوک