امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مسافرت به آنتالیا

مسافرت به آنتالیا

آنتالیا یکی از شهرهای مورد علاقه من بود که همیشه دوست داشتم برای یک بار هم که شده به آن سفر کنم، با دو تن از دوستانم برای مسافرت به آنتالیا برنامه ریزی کردیم. بعد از انجام کارها برای ساعت 1 ظهر بلیت گرفتیم و به سمت فرودگاه آنتالیا پرواز کردیم، کمتر از سه ساعت در شهر زیبای آنتالیا نشستیم و همراه وسایل نقلیه فرودگاه به سمت هتل حرکت کردیم. هتلی بی نظیر و فوق العاده که شب اول مسافرت به آنتالیا را در همان هتل گذراندیم و از امکانات و رستوران های هتل استفاده کردیم.

روز دوم سفر آغاز شد و مقصدمان یک جای تفریحی و بکر بود که پارک ملی آنتالیا نام داشت به دلیل دوربودن راه همراه توری که از هتل رزرو کردیم به پارک رفتیم. مکانی سرسبز و بزرگ که آبشار و رودخانه زیبایی هم داشت، از فضا و هوای مطلوبش خیلی لذت بردیم. برای نهار از غذاهای آماده ای که همراه داشتیم استفاده کردیم و هنگام تاریکی هوا به مرکز شهر برگشتیم. بعد از کمی قدم زدن در خیابان های شهر به رستوران آلپ پاشا رفتیم و غذاهای سنتی سفارش دادیم که عطر و بوی قدیم را می شد در غذا حس کرد و بعد از صرف شام به هتل برگشتیم تا بیشتر استراحت کنیم.

روز سوم و همچنین آخرین روز مسافرت به آنتالیا بود که به سمت یکی از مرکز خرید های آنتالیا که مرکز خرید تراسیتی نام داشت حرکت کردیم، مرکز خریدی بزرگ و باشکوه که تنوع اجناس فوق العاده ای داشت و تعداد زیادی سوغاتی خریدیم، بعد پاساژ گردی تصمیم گرفتیم برای صرف نهار به یکی از رستوران های معروف شهر بریم که رستوران آرما را معرفی کردند. به دلیل مشرف بودن با بندر شهر آنتالیا و حال وهوای دریایی این رستوران غذاهای دریایی داشت که از کیفیت بالایی برخوردار بودند. ساعت 6 عصر به سمت تهران پرواز داشتیم و بعد از نهار سریعا به هتل برگشتیم تا وسایلمان را جمع و به سمت فرودگاه حرکت کنیم. سفر سه روزه هم به پایان رسیده بود و ما به تهران رسیدیم اما دل کندن از این شهر رویایی سخت بود. مسافرت به آنتالیا یکی از سفرهای ارزشمند و خاطره انگیز بود.

نظرات مردم درباره مسافرت به آنتالیا

قنبری 2 آبان 97
1
مسافرت به آنتالیا فقط و فقط تابستونا خدایی
درج نظر