مسافرت به مسکو

تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد

در اوایل فصل بهار برای بار دوم تصمیم گرفتم به همراه چند تن از دوستان به مسکو سفر کنم و سریعا اقدام به گرفتن ویزا و بلیط کردیم. ساعت 1 ظهر پرواز به سمت فرودگاه مسکو بود و سه روز مسافرت به مسکو شروع می شد. بعد از 3 ساعت و نیم پرواز به فرودگاه رسیدیم و با تاکسی به هتل رزرو شده رفتیم و اقامت پیدا کردیم. هتل خیلی شیک و امکانات تفریحی زیادی داشت و روز اول رو از استخر و فضای آزاد هتل استفاده کردیم و شب هم به رستوران هتل رفتیم و از غذاهای با کیفیتش لذت بردیم. شب اول سفر تموم شد و باید استراحت می کردیم برای فردا. 

روز دوم سفر تصمیم گرفتیم به باغ آرمیتاژ برویم و یکم از هوای عالی و فضای سبز پارک لذت ببریم. پارک بزرگ و سر سبزی بود که مجسمه های زیبایی هم داشت. کیوسک های غذایی اطراف پارک با بوی خوب غذاهایشان هر فردی رو به سمت خودشون جز میکردند. برای نهار از کیوسک ها غذا خریدیم و خوردیم که بعد از آن به قدم زدن در پارک و خیابان های شهر پرداختیم. برای شام مهمان رستوران بین المللی مسکو بودیم که غذاهای دریایی لذیذی داشت و کیفیت غذاها بی نظیر بود. وقت برگشت به هتل و استراحت بود تا برای فردا انرژی لازم را داشته باشیم. 

روز آخر مسافرت به مسکو آغاز شد و تا ساعت 8 شب بیشتر زمان نداشتیم که برای خرید به مرکز خرید مگا رفتیم، تنوع بالای اجناس و کیفیت خوبشون موجب شد تا سوغاتی های زیادی بگیریم و از خریدها خیلی راضی بودیم. برای نهار به رستوران پالازودوکاله رفتیم و غذاهای ایتالیایی سفارش دادیم، بعد از صرف نهار برای گذراندن وقت به تپه گنجشک های مسکو رفتیم که وسعت حیرت انگیزی داشت و قدم زدن تو این مکان واقعا آرامش بخش بود، دیگه داشت مسافرت به مسکو به پایان می رسید و باید به هتل بر می گشتیم. بعد از جمع وسایل به فرودگاه رفته و به تهران برگشتیم. مسافرت به مسکو یکی از سفرهای عالی بود که تجربه کرده بودم

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره مسافرت به مسکو

شهین آبان 1397
برای یه مسافرت به مسکو 8 روزه چقدر هزینه لازمه؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 115 کاربران به مسافرت به مسکو