مسافرت به چین

تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد

در فصل تابستان تصمیم گرفتیم با اعضای خانواده به شهر شانگهای چین سفر کنیم و سریعا اقدام به گرفتن ویزا و بلیط کردیم. بعد از اتمام کارها مسافر به چین آغاز شد و ساعت 2 ظهر پرواز به سمت فرودگاه شانگهای بود، بعد از شش ساعت پرواز به فرودگاه رسیدیم و به سمت هتل رزرو شده حرکت کردیم و به دلیل طولانی بودن راه و خستگی پرواز روز اول را در هتل سپری کردیم و از امکانات عالی هتل بهره بردیم.

 روز دوم مسافرت به چین بود و به سمت موزه شانگهای حرکت کردیم. تاریخ و تمدن چین را می شد درون این موزه خوند و برای من و خانواده ام خیلی جذاب و هیرت انگیز بود. کیوسک هایی اطراف موزه بودند که غذاهای آماده سرو می کردند، برای نهار از کیوسک ها غذا تهیه کردیم و به گشت و گذار در موزه پرداختیم. هنگام برگشت از موزه هوا تاریک بود و کم کم به وقت شام نزدیک می شدیم. برای صرف شام رستوران ژان ژرژ را معرفی کردند که واقعا رستورانی بی نظیر و مجلل همراه با غذاهایی لذیذ بود که مسافرت به چین را لذت بخش تر کرد.

 روز آخر مسافرت به چین آغاز شد و تا ساعت 7 عصر وقت داشتیم از جاهای دیگر شانگهای دیدن کنیم، اولین مقصد مرکز خرید سوپر برند بود تا خانواده خرید مورد نظرشان را انجام بدهند. تنوع بالای مرکز خرید و کیفیت اجناس خوبی که داشت در کمترین زمان خرید کردیم و برای نهار به رستوران ام در باند رفتیم. خیلی شیک و مدرن بود و فضایی زیبا و هیرت انگیز داشت. بعد از نهار به سمت میدان خلق حرکت کردیم تا بقیه ساعات باقی مانده را در آنجا سپری کنیم. قدم زدن در میدان همچنین بازدید از مناظر زیبا خیلی لذتبخش بود. دیگر وقت برگشت بود تا مسافر به چین به پایان برسه، به هتل رفتیم و وسایل  را جمع کردیم. بعد از شش ساعت پرواز به تهران رسیدیم، مسافرت به چین یکی از بهترین سفرهایی بود که تجربه کردم

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره مسافرت به چین

ظفری آبان 1397
مسافرت به چین برای خرید عالیه
امتیاز 5 از 5 | از بین 115 کاربران به مسافرت به چین