سفر به قبرس

تاریخ انتشار : ۸ مرداد

اوایل فصل پاییز بود که قصد سفر به قبرس را داشتم و پیگیر اخذ ویزا و گرفتن بلیط رفت و برگشت بودم، بعد از انجام کارها و گرفتن بلیط مشخص شد که ساعت 2 ظهر پرواز به سمت نیکوزیا پایتخت کشور قبرس بود. بعد از سه ساعت پرواز به فرودگاه نیکوزیا رسیدم و با وسایل نقلیه فرودگاه به سمت هتل حرکت کردم. کمی خسته بودم و تصمیم گرفتم شب اول سفر به قبرس را در هتل سپری کنم. از محیط بی نظیر هتل و فضای سبز اطرافش لذت بردم و بعد از صرف عصرانه و شام برای استراحت به اتاق رفتم.

 روز دوم شروع شد و مقصدم مکانی بود تا با فرهنگ و تمدن این کشور بیشتر آشنا بشم، موزه قبرس جایی بسیار زیبا و عالی بود که قبرس قدیم را به سادگی می شد درون آن دید. نهار را در خیابان های نیکوزیا خوردم که ساندویچ های آماده خوشمزه ای هم داشت. بعد از قدم زدن و گشتن در خیابان ها برای شام به یکی از رستوران های فوق العاده که پیکسیدا نام داشت رفتم، غذاهای دریایی لذیذی که با مواد غذایی تازه درست شده بودن منو شگفت زده کرد. بعد از شام وقت برگشت به هتل بود و حاضر شدن برای اخرین روز سفر به قبرس.

 روز سوم آغاز شد و باید بیشترین استفاده را می بردم، ساعت 7 عصر پرواز برگشت بود پس تا آن زمان باید از دیگر مکان های شهر دیدن می کردم. برای خریدی به سبک ترکی باید به مرکز خرید قبرس می رفتم، تنوع اجناس بالایی که داشت باعث شده بود به راحتی بشه خرید کرد. برای نهار به رستوران بار ایتالیایی رفتم همون طور که از اسمش مشخصه غذاهای ایتالیایی با کیفیتی باور نکردی داشت که هر فردی را مجذوب خودش می کرد. بعد از نهار وقت برگشت به هتل و جمع کردن وسایل شخصی بود. به فرودگاه رفتم و با پرواز 7 عصر به تهران برگشتم، سفر به قبرس یکی از بهترین سفرهایی بود که تجربه کرده بودم.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به قبرس

شیرین آبان 1397
به هیچ عنوان سفر به قبرس رو به کسی پیشنهاد نمی کنم واقعا ارزش نداره خیلی جاذبه های گردشگری نداره
امتیاز 5 از 5 | از بین 115 کاربران به سفر به قبرس