امتیاز 5 از 5 | از بین 116 امتیاز دهنده به سفر به چین

سفر به چین

اوایل فصل پاییز بود که قصد سفر به چین را داشتم و تصمیم گرفتم این کشور بزرگ را از نزدیک مشاهده کنم. شنیده بودم که کشور چین جاذبه های توریستی زیادی دارد و از زیبایی خاصی برخورداره. بعد از اخذ ویزا و گرفتن بلیط سفر سه روزه به چین را شروع کردم، ساعت 9 صبح پرواز به سمت پایتخت کشور چین یعنی پکن بود. بعد از شیش یا هفت ساعت پرواز به پکن رسیدم و با تاکسی به سمت هتل هزاره بزرگ که رزرو کرده بودم حرکت کردم. هتلی بی نظیر و عالی بود، به خاطر خستگی زیاد راه روز اول سفر به چین را در هتل سپری کردم تا برای فردا انرژی لازم را داشته باشم.

 روز دوم شروع شد و مقصدم پارک جهانی پکن بود که خیلی بین مردم و گردشگرای اطرافم محبوب بود و منم مشتاق شدم ازش دیدن کنم. بعد از دیدن پارک فهمیدم که تعریف ها الکی نبوده و واقعا بی نظیر بود. تمام جاذبه های دیدنی جهان را درون خودش جای داده بود. نهار را در همان پارک خوردم و تا شب در پارک قدم زدم. برای شام به یکی از رستوران های مشهور پکن رفتم به نام دا دونگ، کباب اردک های لذیذ و خوش طعمی داشت که خیلی لذت بردم. شب دوم سفر به چین تمام شد و برای استراحت به هتل برگشتم.

روز سوم که آخرین روز سفر هم بود تصمیم گرفتم خریدی به سبک چینی داشته باشم، به مرکز خرید و بازار هونگ چیائو رفتم که خیلی بزرگ بود و تنوع اجناس بالایی هم داشت. بعد از خریدی عالی برای نهار به رستوران کپیتال ام رفتم تا نهار را در آنجا صرف کنم. غذاهای مدرن و سنتی مختلفی داشت که هر کدام به نوبه خود فوق العاده بودند. کم کم به زمان برگشت نزدیک می شدم و ساعت 6 عصر پرواز به سمت تهران بود. به هتل رفتم تا وسایل شخصی و چمدانم را جمع کنم، بعد از آن هم به سمت فرودگاه حرکت کردم و به تهران بازگشتم. سفر به چین یکی از خاطره انگیز ترین سفرهایی بود که داشته ام.

نظرات مردم درباره سفر به چین

شروین 2 آبان 97
0
هزینه سفر به چین حدودا چه مقدار هزینه بر هست ؟ البته برای تفریح نمی خوام برم برای خرید
درج نظر