سفر به هند

تاریخ انتشار : ۳ مرداد

علاقه زیاد من به سفر موجب شده بود که به اکثر کشورهای همسایه و یا نزدیک سفر کنم. اما تا به حال به هند نرفته بودم و به همین خاطر تصمیم گرفتم به این کشور بزرگ و زیبا سفر کنم. بعد از اخذ ویزا و گرفتن بلیط مشخص شد که ساعت 2 ظهر پرواز به سمت دهلی نو پایتخت هند بود و سفر سه روزه من شروع میشد. بعد از چهار ساعت پرواز به دهلی رسیدیم و با وسایل نقلیه به سمت هتل حرکت کردیم. هتل بسیار شیک و مجلل بود به طوری که من تصمیم گرفتم اولین شب سفر به هند را در هتل سپری و استراحت کنم. 

روز دوم سفر به هند شروع شد و مقصدم یک جای تاریخی و مذهبی بود تا بیشتر با این کشور آشنا بشم. معبد نیلوفر آبی بزرگ ترین و معروف ترین معبد هند بود که جذابیت بالا و چشم گیری داشت. نهار را در معبد خوردم و گشتن در این معبد و همچنین اطراف آن تا شب ادامه داشت. برای صرف شام به یکی از رستوران های شیک و معروف دهلی که رستوران بخارا نام داشت رفتم، کباب های لذیذ و عالی این رستوران منو مجذوب خودش کرده بود. بعد از رستوران به سمت هتل برگشتم تا استراحت کنم. روز سوم سفر به هند بود و به سمت مرکز خرید دی ال اف می رفتم تا خریدی به سبک هندی داشته باشم. مرکز خریدی بزرگ و زیبا با تنوع اجناس بالا و همچنین کیوسک های غذای آماده که نهار را در مرکز خرید صرف کردم.

 روز سوم آخرین روز سفر به هند بود و ساعت 9 شب پرواز برگشت داشتم. برای قبل از برگشت تصمیم گرفتم یک رستوران دیگر را هم تجربه کنم. به رستوران موتی مالال دلکس رفتم، رستورانی مجلل همراه با پرسنلی خوش رفتار داشت. غذای برنج وجوجه این رستوران معروف بود که من همان را سفارش دادم و از مزه خوش طعم آن لذت بردم. بلافاصله بعد از شام به هتل برگشتم تا چمدانم را جمع کنم و به فرودگاه بروم. خوشبختانه به پرواز رسیدم و سفر به هند به خوبی به پایان رسید. به گردشگران تور هند پیشنهاد می کنم که از این شهر دیدنی بازدید کنید، سفر به هند یکی از خاطره انگیز ترین سفرهای خارجی من بود.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره سفر به هند

ثنا آبان 1397
سفر به هند معمولا چند روزه برگزار میشه ؟ و این که ترکیبی هم داره ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به سفر به هند