امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر به بلغارستان

سفر به بلغارستان

تابستان بود و قصد داشتم به یک کشور عالی سفر کنم ولی این که چه کشوری برام سئوال بود. بعد از یکم پرس و جو و گشتن در اینترنت مقصد مشخص شد و آن سفر به بلغارستان بود. بعد از اخذ ویزا و گرفتن بلیط معلوم شد که ساعت 10 صبح پرواز دارم. بیشتر از سه ساعت پرواز زمان برد تا به پایتخت این کشور تاریخی رسیدیم. همراه وسایل نقلیه فرودگاه به هتل رفتیم، هتل زیبا و بی نظیری بود به همین خاطر تصمیم گرفتم روز اول سفر به بلغارستان را در هتل بگذرانم. نهار و شام را در رستوران هتل صرف کردم و به استراحت ادامه دادم تا روز دوم با انرژی بیشتر شروع کنم.

روز دوم آغاز شد و باید میرفتم به یکی از مکان های دیدنی. کاخ ملی فرهنگ مکانی مناسب برای آشنا شدن با تمدن این شهر و کشور بود، نمایشگاه و تئاترهای زیبا و بی نظیری داشت که هر گردشگری را مجذوب خودش میکرد. کیوسک های غذایی زیادی اطراف کاخ بودن که به راحتی نیازغذایی را برآورده می کردند. اما شب شد و به فکر یک شام خوب بودم. رستوران کیهان انتخاب مناسبی بود. این رستوران با بهترین غذاهای مدیترانه ای و بلغاری مشتریان زیادی را جذب می کرد. غذای لذیذ و فوق العاده ای بود که خیلی لذت بردم ازش. شب دوم سفربه بلغارستان به پایان رسید و وقت استراحت بود.

روز سوم شروع شد همچنین آخرین روز سفر به بلغارستان، تصمیم گرفتم به یکی از پارک های معروف و بزرگ این شهر قشنگ برم. پارک کوکولندیا یکی از بی نظیرترین مکان های تفریحی این شهر بود. آب و هوا خیلی عالی و لذت بخش بود قدم زدن تو این پارک آرامش خاصی بهم منتقل می کرد. برای نهار یه رستوران فست فود انتخاب کردم، اسکاپتو برگر فست فودی متفاوت و عالی بود که همبرگرهای لذیذ و خوشمزه ای داشت. بعد از نهار به هتل برگشتم تا وسایلم را جمع کنم و آماده برگشت بشم. دل کندن از این شهر رویایی خیلی سخت بود، سفر به بلغارستان یکی از بهترین تجربه هایی بود که داشتم.

نظرات مردم درباره سفر به بلغارستان

یسنا 2 آبان 97
4
سفر به بلغارستان با این وضعیت خیلی بالا شده و به صرفه نسیت
درج نظر