شهر ژنو سوئیس

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 622
شهر ژنو واقع در کشور سوئیس، یکی از مقاصد گردشگری محبوب در این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته، همین امر سبب شده سالانه گردشگرن بسیاری برای بازدید از آن، تور ژنو را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با شهر ژنو در اختیار شما قرار دهیم.
شهر ژنو یکی از پرجمعیت ترین شهر ها در کشور سوئیس بوده که در کنار دریاچه ژنو قرار گرفته است. زبان رسمی مردم این شهر، آلمانی، ایتالیایی، رومانی و فرانسوی می باشد، همچنین واحد پول این شهر، فرانک سوئیس است. اختلاف زمانی ژنو با تهران در حدود 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد. 
 
 
آب و هوای شهر ژنو در فص زمستان بسیار سرد و در تابستان ها مناسب و دلپذیر می باشد، به طور کلی می توان آب و هوای این شهر را معتدل دانست. گردشگران تور ژنو لازم است بدانند که تابستان ها شلوغ ترین فصل گردشگری این شهر بوده و در این فصل هزینه ها در این شهر افزایش می یابد. به طور کلی بهترین فصل سفر به ژنو بهار و تابستان می باشد.
هزینه اقامت در ژنو با توجه نوع اقامتگاه متفاوت می باشد، هزینه هر شب اقامت در هاستل های این شهر 40 فرانک بوده و هر شب اقامت در هتل های ارزان قیمت این شهر 115 فرانگ هزینه دارد.
 
 
گردشگران تور ژنو لازم است بدانند که هزینه خورد خوراک در این شهر نسبتا مناسب بوده و قیمت هر وعده غذا در رستوران های متوسط شهر در حدود 45 فرانک می باشد.
شهر زیبای ژنو دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است، برخی از جاذبه های گردشگری محبوب در ژنو به شرح زیر می باشند:
- کلیسای جامع سن پیر
- فواره ی جت دو
- ژردن آنگله
- دریاچه ژنو
- کلخ ملل
- موزه هند و تاریخ
- موزه آریانا
- اسکله مون بلان
 
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Destination/2112-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%DA%98%D9%86%D9%88-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به شهر ژنو سوئیس