کرابی بهشت تایلند

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 263
کرابی،  یکی از استان های کشور تایلند می باشد، تایلند نیز کشوری زیبا است که در جنوب غربی قاره آسیا واقع شده است. زبان رسمی مردم تایلندی، تایی است اما مردم این کشور به زبان انگلیسی نیز مسلط اند، جمعیت شهر کرابی چیزی بالغ بر 55 هزار نفر می باشد. واحد پول کشور تایلند، بات نام دارد که نماد آن baht می باشد. این شهر مساحتی بالغ بر 4708 کیلومتر مربع دارد. مذهب رسمی تایلند، بودیسم تراوادا می باشد که حدود 95 درصد از مردم تایلند، پیرو بودیسم هستند.
گردشگران تور کرابی باید توجه داشته باشند که آب و هوای کرابی، استوایی و در تمام طول سال گرم است. این منطقه یک فصل بارانی دارد که از می (اردیبهشت) تا اکتبر (اکتبر) ادامه دارد. فصل خشک سال از دسامبر (آذر) تا مارس (اسفند) ادامه دارد، در ماه مارس و به خصوص در آپریل (فروردین)، قبل از شروع مانسون ( با بارش های سیل آسا طوفان های موسمی در این منطقه رخ می دهد که به مانسون مشهور است.)، بارندگی افزایش می‌ یابد و در ماه نوامبر (آبان) هم مقدار بارندگی افزایش پیدا کرده است، به خصوص در نیمه‌ اول ماه این شرایط ایجاد می شود. در فصل خشک هم احتمال بارندگی وجود دارد به خصوص در ماه دسامبر (آذر) که البته بعضی از آنها ممکن است بسیار شدید باشند.
غارها و سواحل ریلی، پارک جنگلی تانگ تیائو (Thung Teao)، معبد غار ببر، گورستان صدف کرابی، چشمه‌های آب گرم کلانگ تام (Klong Thom)، جزایر فی فی، ارتفاعات کائو کاناب نام (Khao Khanab Nam)، ساحل آئو نانگ (Ao Nang)، ساحل فرا نانگ، معبد Wat Kaew، جزیره‌ی کو کلانگ (Koh Klang)، معبد Wat Kaew Korawaram، خلیج مایا (Maya Bay)و غیره از مراکز دیدنی شهر کرابی به‌ شمار می‌روند و به گردشگرانی که با تور کرابی به این شهر سفر می کنند، پیشنهاد می شود از این مکان ها دیدن کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Destination/2078-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به کرابی بهشت تایلند