دانستنی های مسقط عمان

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 1238
شهر مسقط پایتخت کشور عمان می باشد که در سال های اخیر مورد توجه گردشگران ‏ایرانی قرار گرفته است و سالانه ایرانیان زیادی با تور مسقط به این شهر زیبا سفر می ‏کنند به همین جهت تیم لحظه آخر تصمیم دارد در این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با ‏این شهر در اختیار گردشگران تور مسقط همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهد. 
شهر مسقط مهمترین شهر کشور عمان می باشد و جاذبه های بسیار متعددی را در خود ‏جای داده است که برخی از آن ها عبارتند از مسجد جامع سلطان کابوس، بازار مطرح، ‏کوه اخضر، وادی شاب، استخر طبیعی بیمه، دژ نخل، آبگرم های نخل، کویر وحیبا، جزایر ‏دیمانیات و غیره گردشگران تور مسقط می توانند از تمامی این جاذبه ها دیدن کرده و ‏خاطرات خوشی را در شهر مسقط رقم بزنند. 
خوب است بدانید که در مسقط تفریحات مختلفی نظیر تماشای دلفین ها در سواحل ‏شهر، تماشای غروب بر روی کشتی های تفریحی، کویرنوردی، رفتن به اپرا، غواصی در آب ‏های خلیج فارس، آفرود میان کوه ها، تماشای حیات وحش و غیره برای گردشگران در ‏نظر گرفته شده است. 
اگر قصد سفر به شهر مسقط را دارید باید توجه کنید که مردم این شهر به زبان عربی ‏سخن می گویند. 
لازم به ذکر است که گردشگران تور مسقط می توانند اجناسی مانند صنایع دستی، سفال، ‏جواهرات، خنجر، صندوقچه، لباس سنتی، لوازم نقره، کندر و غیره را از مراکز خرید و بازار ‏های موجود در مسقط به عنوان سوغاتی خریداری کنند. 
گردشگران تور مسقط باید توجه کنند که بهترین زمان سفر به این شهر بازه زمانی مهر ‏ماه تا اسفند ماه می باشد و اغلب گردشگران فصل زمستان را برای سفر به مسقط ‏انتخاب می کنند. 
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با شهر زیبا و توریستی مسقط و ‏سفر به آن به دست آورید.  
‏ ‏ ‏
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Destination/2068-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B3%D9%82%D8%B7-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به دانستنی های مسقط عمان