کرالا بهشت نخل های جهان

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور هند شهرها و مناطق گردشگری بی نظیری را در خود جای داده که جهانگردان زیادی را به این کشور جذب می کند. یکی از بهترین شهرهای جنوبی هند کرالا نام دارد که در این مقاله به بررسی برخی ویژگی های آن می پردازیم.
شهر کرالا تعداد بی شماری ساحل بسیار زیبایی را در خود جای داده که این سواحل چشم نواز دلیلی مهم برای سفر گردشگران تور کرالا می باشد. این شهر مملو از درختان نخل سر به فلک کشیده می باشد که سرسبزی آن ها، زیبایی شهر را دوچندان کرده است. علاوه بر مناظر خوش منظر و سواحل دیدنی، بناهای تاریخی ارزشمندی در کرالا وجود دارد که بسیاری از تاریخ دوستان را به خود جذب کرده است.
شهر توریستی کرالا از سمت غرب با ایالت تامیل نادو، از شرق با دریای عربی و از شمال با ایالت کارناتاکا هم مرز می باشد. مرکز ایالت کرالا "تریواندروم" نامیده می شود. زبان رایج در این شهر، زبان مالایالم می باشد. مساحت کلی کرالا در حدود 39 هزار کیلومتر می باشد و طبق سرشماری های صورت گرفته، جمعیت آن در حدود 33 میلیون نفر است. در کرالا مردم با داشتن عقاید و مذهب های مختلف با صلح در کنار یکدیگر زندگی می کنند و شما هنگام سفر به این شهر می توانید مساجد مسلمانان، معابد هندوها و کلیساهای مختلف را در سطح شهر کرالا ببینید. جالب است بدانید که ایالت کرالا 14 شهر را شامل می شود. کرالا 3 فرودگاه بین المللی دارد که گردشگران تور هند می توانند برای سفر خود از آن ها بهره ببرند.
در شهر کرالا انواع ادویه جات معروف، صنایع دستی سنتی و باارزش، زیورآلات گوناگون، چای، عطر و غیره در بازارهای مختلف به فروش می رسد که گردشگران تور کرالا به عنوان سوغاتی می توانند آن ها را خریداری کنند. سالانه جشنواره های بسیار جذابی در کرالا برگزار می شود که بسیاری از جهانگردان به قصد شرکت کردن در آن ها راهی این شهر می شوند. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به کرالا بهشت نخل های جهان