فرودگاه بین المللی بایون گوانجو

کشور چین سالانه پذیرای سیل عظیمی از توریست ها می باشد که برای گشت و گذار به آن سفر می کنند. یکی از فرودگاه های مهم چین " فرودگاه بین المللی بایون گوانجو" نام دارد که در سال 2004 در فاصله 28 کیلومتری شهر گوانگجو در ناحیه هوادو و بایون احداث شده است. نام این فرودگاه برگرفته از نام کوه معروف بایون می باشد و برای ساخت آن بیش از 19 میلیارد هزینه صرف شده است. این فرودگاه به سبب طراحی زیبایی که دارد در سطح جهانی مطرح می باشد. کد یاتا و کد ایکائو این فرودگاه همگانی به ترتیب can و zggg بوده و ارتفاع آن از سطح دریا هم 15 متر است.
فرودگاه بایون دارای مساحتی گسترده بوده که 3 باند فرود به طول های 3800 متر (2باند) و 3600 متر را در خود جای داده است. این فرودگاه که سالانه گنجایش پذیرش 45 میلیون مسافر را دارد، برای شرکت های هواپیمایی اکسپرس فدکس، هواپیمایی شنزن، ایر 9 و هاینان قطب اصلی محسوب می شود. فرودگاه بایون گوانجو در سال 2015 موفق به کسب عناوین مهمی نظیر: سومین فرودگاه پر رفت و آمد چین از لحاظ حمل بار و هفدهمین فرودگاه پر رفت و آمد جهان از لحاظ ترافیک مسافر شد.
فرودگاه بین المللی بایون گوانجو 3 ترمینال اصلی دارد. این فرودگاه بین المللی مجهز به امکانات و خدمات خوبی نظیر: اینترنت رایگان، پارکینگ، فروشگاه، دستگاه خودپرداز، خدمات درمانی، بوفه، رستوران، مراکز تجاری، صرافی، کافی شاپ و غیره می باشد که گردشگران تور گوانژو می توانند از آن ها بهره ببرند. همچنین در اطراف فرودگاه هتل های فراوانی وجود دارد که گردشگران تور چین می توانند آن ها را برای اقامت خود برگزینند.
گردشگران تور گوانژو برای جابجایی از این فرودگاه به مرکز شهر این امکان را دارند که از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر: اتوبوس، مترو و تاکسی بهره ببرند.
وب سایت: www.baiyunairport.com 
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما