امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به فرودگاه اوهر شیکاگو

فرودگاه اوهر شیکاگو

شهر شیکاگو یکی از شهرهای گردشگری می باشد که یک فرودگاه بین المللی به نام فرودگاه اوهر شیکاگو را در خود جای داده است. فرودگاه اوهر شیکاگو دومین فرودگاه پرتردد در دنیا می باشد. این فرودگاه در فاصله 27 کیلومتری شهر شیکاگو و در ایالت ایلنیوی آمریکا واقع شده است.
طراحی و ساخت فرودگاه اوهر شیکاگو توسط چالز اف مورفی صورت گرفته که تا سال 1994 تکمیل گشت. جالب است بدانید که نام این فرودگاه برای ارج نهادن به مقام "ادوارد اوهر" خلبان نیروی دریایی ایالت متحده آمریکا، از نام او برگرفته شده است. این فرودگاه مجهز به بیش از 200 مقصد در سراسر دنیا پرواز انجام می دهد. این فرودگاه همگانی برای امریکن ایرلاینز، ایر چویس وان و یونایتد ایرلاینز قطب محسوب می شود.
کد یاتا و کد ایکائو این فرودگاه به ترتیب عبارت اند از: ORD و KORD. ارتفاع فرودگاه اوهر از سطح دریا 204 متر می باشد. فرودگاه بین المللی اوهر شیکاگو 5 ترمینال دارد که ترمینال های 1، 2 و 3 معمولا برای پروازهای داخلی آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد. ترمینال 4 هم اکنون در زمینه اتوبوس های حمل و نقل منطقه ای فعالیت دارد و ترمینال شماره 5 برای پروازهای بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد.
گردشگران تور لحظه آخری می توانند به وسیله مترو، اتوبوس و تاکسی هایی که در فرودگاه وجود دارد از فرودگاه به هر نقطه از شهر که تمایل دارند بروند. لازم به ذکر است که بگوییم خدمات اتوبوسرانی فرودگاه در ترمینال شماره 4 وجود دارد.
*امکانات فرودگاه
از جمله امکانات خوبی که فرودگاه اوهر شیکاگو دارا می باشد و گردشگران تور لحظه آخری می توانند از آن ها بهره ببرند می توان به: هتل، خدمات پزشکی، بوفه، رستوران، دستگاه ATM و کافی شاپ اشاره کرد. در رستوران های فرودگاه می توانید انواع غذاهای محلی و بین المللی را صرف کنید. 
گالری تصاویر
درج نظر