امتیاز 5 از 5 | از بین 114 امتیاز دهنده به flydubai Airline

flydubai Airline

شهر دبی واقع در کشور امارات، یکی از پیشرفته ترین شهر های این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید و تفریح تور دبی را در برنامه سفر خود قرار می دهند. این شهر دارای ایرلاین های متفاوتی می باشد. یکی از بهترین ایرلاین های این شهر flydubai Airline می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر به بررسی flydubai Airline می پردازیم.
ایرلاین فلای دبی در سال 2008 میلادی افتتاح شده است. این ایرلاین جزو شرکت های هواپیمایی کشور امارات می باشد. flydubai Airline دارای 47 فروند هواپیمای مسافربری و باربری می باشد. قطب اصلی این ایرلاین فرودگاه بین المللی دبی می باشد و همچنین دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر دبی قرار دارد. flydubai Airline پرواز های ارزان قیمت را به گردشگران تور دبی ارائه می دهد. امروزه شرکت هواپیمایی فلای دبی به بیش از 90 مقصد مختلف در قاره های آسیا، اروپا و آفریقا پرواز های ارزان قیمت انجام می دهد. گردشگران تور دبی لازم است بدانند که این ایرلاین به شهر های تهران، مشهد، تبریز، اهواز، اصفهان، همدان و بندر عباس پرواز دارد. همچنین توسط این ایرلاین از این شهر ها می توانید و مقاصد مختلف در سایر نقاط جهان سفر کنید. از دیگر مقاصد پروازی این شهر می توان به ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، ترکیه، رومانی، اکراین، صربستان، کرواسی، اتریش، روسیه، سودان، سومالی، اتیوپی، تانزانیا، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، لبنان، مصر، عراق، کویت، بحیرین، قطر، عمان، عربستان و چندین مقصد دیگر اشاره کرد.
این ایرلاین دارای پرواز های مختلفی مانند پرواز های تجاری (بیزینس کلاس) و پرواز های اقتصادی می باشد. پرواز های تجاری این شرکت کیفیت بالاتری داشته و خدمات لوکس تری مانند صندلی های بزرگتر و راحت تر را به مسافران خود ارائه می دهد. پرواز های اقتصادی این ایرلاین بدلیل قیمت مناسب در بین گردشگران تور امارات بسیار محبوب می باشد. مهمانداران flydubai Airline جزو بهترین مهمانداران در جهان بوده و به چندیدن زبان مسلط هستند.
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر

تورهای داخلی

تور یزد به مشهد 13 مهر
2 شب
آتا آتا
آتا آتا
آسمان پرستاره کیش
13 مهر - 16 مهر

تور قشم 3 آبان
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
قشم ا ... قشم ایر
رادین گشت پایتخت
3 آبان - 6 آبان

تور زمینی مشهد 14 مهر ویژه روز شهادت امام رضا
2 شب
قطار ... قطار 6 تخته پارسی
قطار ... قطار 6 تخته پارسی
پاتریس
14 مهر - 17 مهر

تور مشهد 16 و 17 مهر
4 شب
تابان تابان
آتا آتا
ندا پرواز
16 مهر - 21 مهر

تور زمینی مشهد 6 و 7 مهر
2 شب
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
فرجام پرواز کیان
6 مهر - 10 مهر

تور قشم مهر 1400
3 شب
آتا آتا
آتا آتا
فرجام پرواز کیان
17 مهر - 20 مهر

تور کیش مهر 1400
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
ندا پرواز
5 مهر - 24 مهر

تور زمینی قشم 10 مهر
3 شب
قطار ... قطار کویر
قطار ... قطار کویر
گردشگر زمان
10 مهر - 13 مهر

تور کیش 5 مهر
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
رادین گشت پایتخت
5 مهر - 8 مهر

تور قشم ویژه تعطیلات 11 و 14 مهر
3 شب
معراج معراج
قشم ا ... قشم ایر
سرزمین آریایی
11 مهر - 17 مهر