ایرلاین flydubai Airline

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
شهر دبی واقع در کشور امارات، یکی از پیشرفته ترین شهر های این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری برای بازدید و تفریح تور دبی را در برنامه سفر خود قرار می دهند. این شهر دارای ایرلاین های متفاوتی می باشد. یکی از بهترین ایرلاین های این شهر flydubai Airline می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر به بررسی flydubai Airline می پردازیم.
ایرلاین فلای دبی در سال 2008 میلادی افتتاح شده است. این ایرلاین جزو شرکت های هواپیمایی کشور امارات می باشد. flydubai Airline دارای 47 فروند هواپیمای مسافربری و باربری می باشد. قطب اصلی این ایرلاین فرودگاه بین المللی دبی می باشد و همچنین دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر دبی قرار دارد. flydubai Airline پرواز های ارزان قیمت را به گردشگران تور دبی ارائه می دهد. امروزه شرکت هواپیمایی فلای دبی به بیش از 90 مقصد مختلف در قاره های آسیا، اروپا و آفریقا پرواز های ارزان قیمت انجام می دهد. گردشگران تور دبی لازم است بدانند که این ایرلاین به شهر های تهران، مشهد، تبریز، اهواز، اصفهان، همدان و بندر عباس پرواز دارد. همچنین توسط این ایرلاین از این شهر ها می توانید و مقاصد مختلف در سایر نقاط جهان سفر کنید. از دیگر مقاصد پروازی این شهر می توان به ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، ترکیه، رومانی، اکراین، صربستان، کرواسی، اتریش، روسیه، سودان، سومالی، اتیوپی، تانزانیا، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، لبنان، مصر، عراق، کویت، بحیرین، قطر، عمان، عربستان و چندین مقصد دیگر اشاره کرد.
این ایرلاین دارای پرواز های مختلفی مانند پرواز های تجاری (بیزینس کلاس) و پرواز های اقتصادی می باشد. پرواز های تجاری این شرکت کیفیت بالاتری داشته و خدمات لوکس تری مانند صندلی های بزرگتر و راحت تر را به مسافران خود ارائه می دهد. پرواز های اقتصادی این ایرلاین بدلیل قیمت مناسب در بین گردشگران تور امارات بسیار محبوب می باشد. مهمانداران flydubai Airline جزو بهترین مهمانداران در جهان بوده و به چندیدن زبان مسلط هستند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

تور کیش ۱۱ بهمن
۳
۱۱ بهمن - ۱۴ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۰۵۰,۰۰۰

تور قشم ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
سپهران
تابان
۳,۱۵۰,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۴
۸ بهمن - ۱۲ بهمن
زاگرس
آتا
۳,۰۹۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۴
۹ بهمن - ۱۷ بهمن
معراج
تابان
۳,۲۴۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۵ بهمن
معراج
آتا
۲,۶۷۰,۰۰۰

تور مشهد ۷ و ۸ و ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
تابان
ایران ایر تور
۱,۶۸۵,۰۰۰

تور زمینی مشهد بهمن ۱۴۰۰
۳
۸ بهمن - ۱۷ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۵۸۰,۰۰۰

تور قشم بهمن ۱۴۰۰
۳
۸ بهمن - ۱۵ بهمن
تابان
زاگرس
۲,۵۷۰,۰۰۰

تور مشهد ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
زاگرس
آتا
۱,۶۱۰,۰۰۰

تور مشهد ۸ و ۱۶ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۹ بهمن
آسمان
زاگرس
۱,۹۶۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به flydubai Airline