ایرلاین UM

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور اکراین شرکت های هواپیمایی متعددی دارد که ما در این مقاله قصد داریم یکی از ‏آن ها را به گردشگران تور اکراین و همچنین کاربران سایت لحظه آخر معرفی کنیم در ‏ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با شرکت هواپیمایی ‏UM‏ در اختیارتان قرار ‏دهیم. 
شرکت هواپیمایی ‏UM‏ که یکی از مهم ترین شرکت های هواپیمایی کشور اکراین می ‏باشد در سال 1998 تأسیس شده و پس از 2 سال در سال 2000 فعالیت پروازی خود را ‏آغاز کرد. جلب است بدانید که در سال2003 ایرلاین ‏UM‏ از نظر میزان جا به جایی مسافر ‏توانسته جایگاه سوم در صنعت هوانوردی کشور اکراین را به خود اختصاص دهد. 
لازم به ذکر است که یکی از هواپیما های شرکت هواپیمایی ‏UM‏ در تاریخ 26 می سال ‏‏2003 میلادی در نزدیکی کشور ترکیه دچار سانحه شد و طی این حادثه تمامی 75 مسافر ‏و خدمه پرواز کشته شدند. پس از این حادثه شرکت هواپیمایی ‏UM‏ دچار بحران شد و ‏در سال های 2007 تا 2009 از طرف کمسیون اتحادیه اروپا به علت نا امن بودن ناوگان ‏یو ام شرکت هواپیمایی تحریم شده و اجازه پرواز نداشت. ایرلاین ‏UM‏ پس از 2 سال ‏محرومیت فعالیت خود را با استفاده یک فروند هواپیمای جدید مک دانل داگلاس از سر ‏گرفت و امروزه بیشتر به کشور های خاورمیانه خدمات خود را ارائه می دهد. همچنین ‏خوب است بدانید که گردشگران ایرانی که قصد سفر با تور اکراین را دارند می توانند ‏بلیط خود را از شرکت هواپیمایی ‏UM‏ خریداری کنند. 
در حال حاضر بیشتر پرواز های شرکت ‏UM‏ به کشور هایی مانند لبنان، ایران، عراق و اردن ‏می باشد همچنین لازم به ذکر است اغلب پرواز های گردشگران تور اکراین به وسیله ‏شرکت هواپیمایی ‏UM‏ انجام می شود. 
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با شرکت هواپیمایی ‏UM‏ بدست ‏آورید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره UM

رازغی مهر 1397
من 4 بار با UM پرواز داشتم هر سری هم آن تایم و عاالی بوده البته به جز پرواز های ایرانی بابقی ایرلاین های آن تایم هستند
امتیاز 5 از 5 | از بین 109 کاربران به UM