امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به Turkish Airlines

Turkish Airlines

هواپیمایی Turkish Airlines، شرکت هواپیمایی ملی و دولتی ترکیه و اولین شرکت هواپیمایی تاسیس شده در کشور ترکیه است و فرودگاه اصلی آن فرودگاه آتاتورک استانبول است. Turkish Airlines با ناوگان حدود 330 فروند هواپیمای ایرباس، بویینگ و امبرائر، بعد از هولدینگ لوفت‌ هانزا، بزرگ ‌ترین ناوگان هوایی دنیا را دارد و به حدود 300 مقصد در سرتاسر دنیا پرواز دارد.  از سال 2014 Turkish Airlines پیشرفت حیرت انگیزی داشت و امروزه جزء شرکت‌های هواپیمایی برتر دنیا است. غذاهای ارائه شده در پروازهای این ایرلاین از غذای پادشاهان عثمانی بهره گرفته شده و شهرت جهانی دارد. ترکیش ایر تا به امروز جوایز زیادی دریافت کرده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 بهترین ایرلاین اروپایی در سال 2011 و 2014
 بهترین صندلی کلاس اکونومی در سال‌های 2011 تا 2013
 ایرلاین برتر سال در سال 2013
شرکت هواپیمایی Turkish Airlines در سال 1933 احداث گردید و شبکه های سخت افزاری هاب آن در فرودگاه بین المللی Esenboga، فرودگاه بین المللی Gokcen و فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول می باشد. شرکت Turkish Airlines در شهر استانبول ترکیه قرار دارد و بیش از 18 هزار کارمند در آن مشغول به کار هستند.
صندلی‌های اکونومی Turkish Airlines دارای عرض حدود 80 سانتی‌متر و پشتی صندلیِ   حدود 15 سانتی ‌متر بوده و فضای جلو پایشان باز و راحت است و به مانیتور مجهز هستند. هر مسافر تور ترکیه یک مانیتور دارد و می ‌تواند از امکانات صوتی و تصویری بهره ببرد. مسافران این کلاس می‌توانند با مجموعه‌ وسیعی از انواع فیلم و سریال، فایل‌های سرگرمی و موسیقی در طول پرواز سرگرم شوند. علاوه بر تجهیزات صوتی و تصویری، صندلی اکونومی Turkish Airlines شارژ لپ‌ تاپ و تلفن همراه نیز دارد. در کلاس پروازی اکونومی، مقدار بار مجاز شده در داخل کابین، یک کیف تا وزن حدود هشت کیلوگرم و مقدار بار مجاز شده در قسمت بار هواپیما، یک چمدان تا وزن بیست و پنج کیلوگرم است. صندلی‌های کلاس تجاری در لوفت هانزا زمان خواب بین 150 تا 180 درجه و به طول دو متر باز می‌شوند و به امکانات صوتی – تصویری و شارژ لپ‌تاپ مجهز هستند. گیت کنترل کردن گذرنامه ‌ی این دسته از مسافران تور ترکیه با مسافران عادی فرق می‌کند. همچنین این مسافران به صورت مجزا از مسافران کلاس اکونومی به هواپیما وارد و از آن خارج می ‌شوند. خدمات گسترده و گوناگونی مانند پذیرایی،  خوشامد گویی و منوی مخصوص غذا و نوشیدنی در سفرهای بین قاره‌ ای ارائه می‌شود. در این کلاس پروازی، مقدار بار مجاز شده در داخل کابین دو کیف تا وزن هشت کیلوگرم و میزان بار مجاز شده در قسمت بار هواپیما دو چمدان تا وزن 30 کیلوگرم می باشد. 

نظرات مردم درباره Turkish Airlines

بیژن 24 مهر 97
0
Turkish Airlines پرواز های مستقیم به آنتالیا هم داره
درج نظر

تورهای داخلی

تور کیش 31 شهریور
5 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
گردشگر زمان
31 شهریور - 5 مهر

تور کیش 27 شهریور
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
زاگرس زاگرس
میترا گشت
27 شهریور - 30 شهریور

تور مشهد 26 شهریور
3 شب
کاسپین کاسپین
آتا آتا
دانیار سفر پارسیان
26 شهریور - 29 شهریور

تور کیش از اصفهان 4 مهر
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
گردشگر زمان
4 مهر - 7 مهر

تور کیش 21 مهر
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
الیما گشت
21 مهر - 24 مهر

تور زمینی مشهد 28 شهریور
2 شب
قطار ... قطار 6 تخته پارسی
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
ندا پرواز
28 شهریور - 31 شهریور

تور کیش از ساری 5 و 8 و 15 مهر
4 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
درنای شمالی
8 مهر - 19 مهر

تور کیش 20 مهر
4 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
دانیار سفر پارسیان
20 مهر - 24 مهر

تور کیش از مشهد 6 مهر
3 شب
ایران ... ایران ایر تور
کیش ا ... کیش ایر
دانیار سفر پارسیان
6 مهر - 9 مهر

تور کیش شهریور 1400
3 شب
آتا آتا
کیش ا ... کیش ایر
قصر شایان
31 شهریور - 3 مهر