ایرلاین Turkish Airlines

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
هواپیمایی Turkish Airlines، شرکت هواپیمایی ملی و دولتی ترکیه و اولین شرکت هواپیمایی تاسیس شده در کشور ترکیه است و فرودگاه اصلی آن فرودگاه آتاتورک استانبول است. Turkish Airlines با ناوگان حدود 330 فروند هواپیمای ایرباس، بویینگ و امبرائر، بعد از هولدینگ لوفت‌ هانزا، بزرگ ‌ترین ناوگان هوایی دنیا را دارد و به حدود 300 مقصد در سرتاسر دنیا پرواز دارد.  از سال 2014 Turkish Airlines پیشرفت حیرت انگیزی داشت و امروزه جزء شرکت‌های هواپیمایی برتر دنیا است. غذاهای ارائه شده در پروازهای این ایرلاین از غذای پادشاهان عثمانی بهره گرفته شده و شهرت جهانی دارد. ترکیش ایر تا به امروز جوایز زیادی دریافت کرده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 بهترین ایرلاین اروپایی در سال 2011 و 2014
 بهترین صندلی کلاس اکونومی در سال‌های 2011 تا 2013
 ایرلاین برتر سال در سال 2013
شرکت هواپیمایی Turkish Airlines در سال 1933 احداث گردید و شبکه های سخت افزاری هاب آن در فرودگاه بین المللی Esenboga، فرودگاه بین المللی Gokcen و فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول می باشد. شرکت Turkish Airlines در شهر استانبول ترکیه قرار دارد و بیش از 18 هزار کارمند در آن مشغول به کار هستند.
صندلی‌های اکونومی Turkish Airlines دارای عرض حدود 80 سانتی‌متر و پشتی صندلیِ   حدود 15 سانتی ‌متر بوده و فضای جلو پایشان باز و راحت است و به مانیتور مجهز هستند. هر مسافر تور ترکیه یک مانیتور دارد و می ‌تواند از امکانات صوتی و تصویری بهره ببرد. مسافران این کلاس می‌توانند با مجموعه‌ وسیعی از انواع فیلم و سریال، فایل‌های سرگرمی و موسیقی در طول پرواز سرگرم شوند. علاوه بر تجهیزات صوتی و تصویری، صندلی اکونومی Turkish Airlines شارژ لپ‌ تاپ و تلفن همراه نیز دارد. در کلاس پروازی اکونومی، مقدار بار مجاز شده در داخل کابین، یک کیف تا وزن حدود هشت کیلوگرم و مقدار بار مجاز شده در قسمت بار هواپیما، یک چمدان تا وزن بیست و پنج کیلوگرم است. صندلی‌های کلاس تجاری در لوفت هانزا زمان خواب بین 150 تا 180 درجه و به طول دو متر باز می‌شوند و به امکانات صوتی – تصویری و شارژ لپ‌تاپ مجهز هستند. گیت کنترل کردن گذرنامه ‌ی این دسته از مسافران تور ترکیه با مسافران عادی فرق می‌کند. همچنین این مسافران به صورت مجزا از مسافران کلاس اکونومی به هواپیما وارد و از آن خارج می ‌شوند. خدمات گسترده و گوناگونی مانند پذیرایی،  خوشامد گویی و منوی مخصوص غذا و نوشیدنی در سفرهای بین قاره‌ ای ارائه می‌شود. در این کلاس پروازی، مقدار بار مجاز شده در داخل کابین دو کیف تا وزن هشت کیلوگرم و میزان بار مجاز شده در قسمت بار هواپیما دو چمدان تا وزن 30 کیلوگرم می باشد. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره Turkish Airlines

بیژن مهر 1397
Turkish Airlines پرواز های مستقیم به آنتالیا هم داره

تور قشم ۸ و ۹ و ۱۰ بهمن
۴
۹ بهمن - ۱۴ بهمن
تابان
آتا
۲,۶۱۵,۰۰۰

تور کیش ۹ و ۱۰ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۳ بهمن
کیش ایر
کاسپین
۲,۶۶۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۲
۸ بهمن - ۱۸ بهمن
تابان
وارش
۲,۳۸۵,۰۰۰

تور مشهد ۸ و ۱۶ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۹ بهمن
آسمان
زاگرس
۱,۹۶۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۵ بهمن
کیش ایر
کاسپین
۲,۶۷۰,۰۰۰

تور کیش ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
آتا
آتا
۲,۹۹۰,۰۰۰

تور قشم ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
آتا
آتا
۲,۴۳۰,۰۰۰

تور کیش از شیراز ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۵۴۰,۰۰۰

تور مشهد ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
زاگرس
آتا
۱,۶۱۰,۰۰۰

تور مشهد ۷ و ۸ و ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
تابان
ایران ایر تور
۱,۶۸۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Turkish Airlines