امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به Turkish Airlines

Turkish Airlines

هواپیمایی Turkish Airlines، شرکت هواپیمایی ملی و دولتی ترکیه و اولین شرکت هواپیمایی تاسیس شده در کشور ترکیه است و فرودگاه اصلی آن فرودگاه آتاتورک استانبول است. Turkish Airlines با ناوگان حدود 330 فروند هواپیمای ایرباس، بویینگ و امبرائر، بعد از هولدینگ لوفت‌ هانزا، بزرگ ‌ترین ناوگان هوایی دنیا را دارد و به حدود 300 مقصد در سرتاسر دنیا پرواز دارد.  از سال 2014 Turkish Airlines پیشرفت حیرت انگیزی داشت و امروزه جزء شرکت‌های هواپیمایی برتر دنیا است. غذاهای ارائه شده در پروازهای این ایرلاین از غذای پادشاهان عثمانی بهره گرفته شده و شهرت جهانی دارد. ترکیش ایر تا به امروز جوایز زیادی دریافت کرده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 بهترین ایرلاین اروپایی در سال 2011 و 2014
 بهترین صندلی کلاس اکونومی در سال‌های 2011 تا 2013
 ایرلاین برتر سال در سال 2013
شرکت هواپیمایی Turkish Airlines در سال 1933 احداث گردید و شبکه های سخت افزاری هاب آن در فرودگاه بین المللی Esenboga، فرودگاه بین المللی Gokcen و فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول می باشد. شرکت Turkish Airlines در شهر استانبول ترکیه قرار دارد و بیش از 18 هزار کارمند در آن مشغول به کار هستند.
صندلی‌های اکونومی Turkish Airlines دارای عرض حدود 80 سانتی‌متر و پشتی صندلیِ   حدود 15 سانتی ‌متر بوده و فضای جلو پایشان باز و راحت است و به مانیتور مجهز هستند. هر مسافر تور ترکیه یک مانیتور دارد و می ‌تواند از امکانات صوتی و تصویری بهره ببرد. مسافران این کلاس می‌توانند با مجموعه‌ وسیعی از انواع فیلم و سریال، فایل‌های سرگرمی و موسیقی در طول پرواز سرگرم شوند. علاوه بر تجهیزات صوتی و تصویری، صندلی اکونومی Turkish Airlines شارژ لپ‌ تاپ و تلفن همراه نیز دارد. در کلاس پروازی اکونومی، مقدار بار مجاز شده در داخل کابین، یک کیف تا وزن حدود هشت کیلوگرم و مقدار بار مجاز شده در قسمت بار هواپیما، یک چمدان تا وزن بیست و پنج کیلوگرم است. صندلی‌های کلاس تجاری در لوفت هانزا زمان خواب بین 150 تا 180 درجه و به طول دو متر باز می‌شوند و به امکانات صوتی – تصویری و شارژ لپ‌تاپ مجهز هستند. گیت کنترل کردن گذرنامه ‌ی این دسته از مسافران تور ترکیه با مسافران عادی فرق می‌کند. همچنین این مسافران به صورت مجزا از مسافران کلاس اکونومی به هواپیما وارد و از آن خارج می ‌شوند. خدمات گسترده و گوناگونی مانند پذیرایی،  خوشامد گویی و منوی مخصوص غذا و نوشیدنی در سفرهای بین قاره‌ ای ارائه می‌شود. در این کلاس پروازی، مقدار بار مجاز شده در داخل کابین دو کیف تا وزن هشت کیلوگرم و میزان بار مجاز شده در قسمت بار هواپیما دو چمدان تا وزن 30 کیلوگرم می باشد. 

نظرات مردم درباره Turkish Airlines

بیژن 24 مهر 97
0
Turkish Airlines پرواز های مستقیم به آنتالیا هم داره
درج نظر

تورهای داخلی

تور کیش اردیبهشت و خرداد
2 شب
زاگرس زاگرس
تابان تابان
قصر آریا
2 خرداد - 4 خرداد

تور قشم 1 خرداد
4 شب
تابان تابان
تابان تابان
دانیار سفر پارسیان
1 خرداد - 5 خرداد

تور کیش 31 اردیبهشت
4 شب
زاگرس زاگرس
ایران ... ایران ایر
گردشگر زمان
31 اردیبهشت - 4 خرداد

تور کیش 1 خرداد
5 شب
زاگرس زاگرس
تابان تابان
گردشگر زمان
1 خرداد - 6 خرداد

تور قشم 30 اردیبهشت و 2 خرداد
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
سرزمین آریایی
2 خرداد - 5 خرداد

تور زمینی مشهد 29 اردیبهشت
3 شب
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
دانیار سفر پارسیان
29 اردیبهشت - 1 خرداد

تور کیش خرداد 1400
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
قصر شایان
3 خرداد - 11 خرداد

تور کیش 31 اردیبهشت
5 شب
تابان تابان
تابان تابان
دانیار سفر پارسیان
31 اردیبهشت - 5 خرداد

تور مشهد 2 خرداد
3 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
گردشگر زمان
2 خرداد - 5 خرداد

تور کیش 1 خرداد
5 شب
تابان تابان
تابان تابان
الیما گشت
1 خرداد - 4 خرداد