ایرلاین SunExpress Airline

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
سالانه ایرانی های زیادی به کشور ترکیه سفر می کنند و برخی از آن ها طی سفر خود از ایرلاین های این ‏کشور بلیط تهیه می کنند به همین دلیل در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از شرکت های ‏هواپیمایی این کشور در اختیار کاربران سایت قرار دهیم شرکت هواپیمایی ‏SunExpress Airline‏ در سال 1989 ‏تاسیس شده است و حاصل مشارکت دو شرکت هواپیمایی لوفت هانزا و ترکیش ایرلاینز می باشد. ‏SunExpress Airline‏  فعالیت خود را با شعار سفر ارزان آغاز کرد و یکی از ایرلاین های ارزان قیمت کشور ترکیه ‏محسوب می شود و کد یاتا این شرکت هواپیمایی ‏XQ‏ است. 
در زمان آغاز به کار این شرکت هواپیمایی تنها با یک پرواز در مسیر فرانکفورت-آنتالیا فعالیت می کرد و به ‏تدریج مقاصد خود را گسترش داد به طوریکه امروزه به اغلب کشور های جهان پرواز انجام می دهد.  
لازم به ذکر است این هواپیمایی هیچ گاه در طول سال های فعالیت خود دچاره سانحه نشده. 
در حال حاضر شرکت هواپیمایی ‏SunExpress Airline‏ روزانه حدود 50 پرواز به نقاط مخالف دنیا انجام می ‏دهد از فرودگاه هایی که این ایرلاین در آن ها فعالیت دارد می توان به فرودگاه های عدنان مندرس، صبیحا، ‏آرلاندا استکهلم، وارنا، اشتوتگارت آلمان و غیره اشاره کرد و فرودگاه های عدنان مندرس و آنتالیا قطب های ‏اصلی هواپیمایی ‏SunExpress Airline‏ محسوب می شوند همچنین دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در شهر ‏آنتالیا قرار دارد. 
ناوگان شرکت هواپیمایی ‏SunExpress Airline‏ دارای 70 فروند هواپیما می باشد که شامل 64 فروند هواپیما ‏بوئینگ 737-800، 6 فروند ایرباس 330، ظرفیت این هواپیما ها در مجموع حدود 14 هزار نفر است و از ‏ناوگان های مدرن دنیا به شمار میرود. 
خوب است بدانید. اگر با تور ترکیبی ترکیه و یا تور ترکیه در فصل تابستان سفر کنید می توانید بلیط خود را ‏از شرکت هواپیمایی ‏SunExpress Airline‏ تهیه کنید  
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره SunExpress Airline

ثنا مهر 1397
SunExpress Airline پرواز های فوق العاده خوب و در عین حال گرونی هم داره

تور کیش از تبریز ۱۸ بهمن
۳
۱۸ بهمن - ۲۱ بهمن
ایران ایر تور
ایران ایر تور
۲,۹۸۰,۰۰۰

تور قشم ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
آتا
تابان
۲,۷۸۵,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
تابان
تابان
۲,۸۹۵,۰۰۰

تور ترکیبی مشهد ۲ بهمن
۳
۲ بهمن - ۵ بهمن
تابان
قطار اتوبوسی صبا
۱,۰۴۵,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۲ و ۳ و ۴ بهمن
۲
۲ بهمن - ۷ بهمن
قطار فدک
قطار فدک
۱,۲۹۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۳۰ دی
۳
۳۰ دی - ۳ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۵۷۰,۰۰۰

تور مشهد ۳ بهمن
۲
۳ بهمن - ۵ بهمن
تابان
آتا
۱,۵۴۵,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۲ بهمن - ۹ بهمن
معراج
کیش ایر
۳,۰۵۰,۰۰۰

تور مشهد ۲ بهمن
۳
۲ بهمن - ۵ بهمن
کاسپین
زاگرس
۱,۶۲۰,۰۰۰

تور مشهد ۳۰ دی
۳
۳۰ دی - ۳ بهمن
آتا
وارش
۱,۶۸۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به SunExpress Airline