ایرلاین SalamAir

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر

شرکت هواپیمایی سلام ایر متعلق به کشور عمان می باشد که در سال 2016 توسط شرکت سرمایه گذاری و توسعه ملی در مسقط پایتخت عمان فعالیت خود را آغاز کرده و اولین پروازش را در ژانویه 2017 با هواپیمای ایرباس a320-200s انجام داد و اولین پرواز بین المللی سلام ایر نیز در سال 2017 بین شهر های مسقط و دبی صورت گرفت، ناوگان هوایی سلام ایر در حال حاضر با سه ایرباس A300 و یک ایرباس A320 neo در حال فعالیت است و یکی از بهترین خطوط هواپیمایی عربی به شمار می آید، سلام ایر مسیرهای کوتاه را با قیمت های ارزان انجام می دهد اما هواپیمای ایرباس A320 این ایرلاین قادر به پرواز مسافت های طولانی نیز هست.

 

سلام ایر


شرکت هواپیمایی سلام ایر دارای سه کلاس پروازی متفاوت می باشد، کلاس های لایت، فرندلی و فلکسی. 
کلاس لایت
در این نوع کلاس سلام ایر، امکان بردن چمدان وجود ندارد و بار دستی تا 7 کیلوگرم امکان پذیر است، در صورت داشتن چمدان باید هزینه اضافی پرداخت شود. همچنین در کلاس لایت، امکان کنسل کردن بلیط وجود ندارد.
کلاس فرندلی
در کلاس فرندلی سلام ایر علاوه بر 7 کیلوگرم بار دستی، امکان بردن چمدان تا 20 کیلوگرم نیز وجود دارد، همچنین تاریخ پرواز نیز قابل تعویض است.
کلاس فلکسی
در این کلاس نیز علاوه بر شرایط کلاس فرندلی، امکان کنسل کردن پرواز نیز وجود دارد.

 

سلام ایر


لازم به ذکر است حمل بار دستی به سایز 56 در 45 در 25 سانتی متر در هواپیمایی سلام ایر رایگان است و حداکثر وزن بار مجاز تا سقف 32 کیلوگرم می باشد. شرکت هواپیمایی ایرباس در هفته بیش از 100 پرواز ایرانی و داخلی دارد که در مجموع به 15 کشور جهان پرواز دارد.
خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر 
برای خرید بلیط هواپیمایی سلام ایر دو راه وجود دارد، می توانید با یکی از نمایندگی های این شرکت در ایران تماس گرفته و بلید خود را خریداری کنید و یا به سایت این هواپیمایی مراجعه کرده و به صورت انلاین بلید خریداری فرمایید، توجه داشته باشید اگر قصد خرید تور داخلی را دارید، سلام ایر تنها تور تهران، تور مشهد و تور شیراز را ارئه می دهد و برای سفر به دیگر نقاط ایران باید از دیگر شرکت های هواپیمایی بلیط خریداری کنید. در تور خارجی نیز می توانید از تورهایی همچون تور استانبول، تور ترابزون، تور باکو، تور دبی، تور ابوظبی، تور تفلیس، تور نجف، تور کویت، تورمسقط، تور مدینه و غیره خریداری نمایید، دیگر کشورهایی که مقصد سلام ایر می باشند را می توانید به همراه زمان دقیق پرواز درسایت این شرکت هواپیمایی مشاهده فرمایید.
 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

تور زمینی قشم ۱ بهمن
۲
۱ بهمن - ۸ بهمن
قطار کویر
قطار کویر
۹۲۰,۰۰۰

تور قشم دی و بهمن ۱۴۰۰
۳
۳ بهمن - ۱۱ بهمن
تابان
زاگرس
۲,۶۰۵,۰۰۰

تور قشم ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
تابان
تابان
۲,۹۶۰,۰۰۰

تور ترکیبی مشهد ۲ بهمن
۳
۲ بهمن - ۵ بهمن
تابان
قطار اتوبوسی صبا
۱,۰۴۵,۰۰۰

تور قشم ۳ بهمن
۳
۳ بهمن - ۶ بهمن
ایران ایر
زاگرس
۲,۶۰۵,۰۰۰

تور کیش از اصفهان ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
آتا
آتا
۲,۸۰۰,۰۰۰

تور کیش از مشهد ۱۲ بهمن
۳
۱۲ بهمن - ۱۵ بهمن
سپهران
کیش ایر
۲,۸۳۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۱ و ۲ و ۳ بهمن
۲
۱ بهمن - ۵ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۴۱۰,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
وارش
وارش
۲,۹۳۵,۰۰۰

تور کیش ۱۵ و ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
تابان
کیش ایر
۲,۸۹۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 68 کاربران به SalamAir