ایرلاین S7 Airlines

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور روسیه دارای ایرلاین های مختلفی است. یکی از ایرلاین های اصلی این کشور S7 Airlines (خطوط هواپیمایی سیبری) می باشد. در این مقاله به بررسی ایرلاین S7 می پردازیم. این ایرلاین به صورت منظم پرواز هایی به مقاصد اروپا، آسیای جنوب شرقی، اقیانوسیه و خاور نزدیک دارد. این مسیر پروازی از سال 1957 اولین پرواز مسافربری خود را از فرودگاهی در شهر نواسیبیرسک انجام داده، در آن زمان عضو گروه پرواز تولماچو روسیه بوده است. خطوط هواپیمایی سیبری که در مرکز این خطوط هوایی افتتاح شده، از سال 2005 با نام S7 Airlines فعالیت می کند.
خطوط هواپیمایی سیبری از سال 2004 به عنوان بزرگترین ایرلاین داخلی و خارجی روسیه شناخته می شود. همچنین در سال 2012 میلادی این ایرلاین به عنوان شرکتی مستقل شناخته شد.
در حال حاضر S7 Airlines پیشترفته ترین هواپیما ها را در فرودگاه های کشور روسیه و همچنین کشور های دیگر دارد. هواپیما های این ایرلاین از دو شرکت بوئینگ و ایرباس تهیه شده اند. همچنین S7 Airlines دارای 64 هواپیما می باشد.
S7 Airlines عضو بزرگ ترین شرکت هواپیمایی دنیا به نام One World بوده، که مسئول تعیین سطح خدمات و کیفیت پرواز ها در دنیا می باشد. ایرلاین های عضو در این شرکت خدمات سطح بالاتری نسبت به ایرلاین های دیگر به مسافرین ارائه می دهند.
ایرلاین ایرباس در سال 2008 خدمات بلیط الکترونیکی را بجای بلیط های کاغذی برای مسافرین تور روسیه ارائه کرد. همچنین در سال 2009 برای اولین بار در روسیه وب سایت خود را برای خرید بلیط آنلاین افتتاح کرد. این ایرلاین در سال 2011 میلادی خرید بلیط از طریق تلفن همراه را برای مسافرین خود ارائه نمود.
مسافرین تور روسیه که  S7 Airlines برای سفر خود انتخاب کرده اند، می توانند پرواز خود را از سایت این شرکت چک کرده و در صورت نیاز آن را رزرو و از سایت خرید کنند.
این خطوط هوایی از سال 2001 عضو یاتا شده و کد یاتا آن S7 بوده و کد دیجیتال آن 421 است.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره S7 Airlines

بهار مهر 1397
من چرا تا به حال S7 Airlines رو نشنیدم ، اصلا پرواز داره تو ایران؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به S7 Airlines