ایرلاین Onur Air

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
Onur Air یکی از شرکت های هواپیمایی شخصی در کشور ترکیه می باشد که در سال 1992 احداث گردید و پروازهای داخلی خود را در همین سال آغاز کرد، اما پروازهای بین المللی خود را از سال 2003 به انجام رساند. ایرلاین Onur Air حدود 25 هواپیمای باربری و مسافربری دارد که از آن ها استفاده می کند. دفتر و فرودگاه مرکزی (فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول) این ایرلاین در شهر استانبول قرار دارد.
ایرلاین Onur Air برای پروازهای داخلی کشور ترکیه بسیار مساعد است و دلیل آن هم قیمت مناسبی که برای آن در نظر گرفته شده می باشد. این شرکت هواپیمایی امروزه به بیش از 20 مقصد متفاوت در قاره اروپا پروازهای باربری و مسافربری انجام می دهد که مسافران تور ترکیه می توانند از آن بهره ببرند. مهمانداران Onur Air در زمره آموزش دیده ترین مهمانداران، بین شرکت های خدمات هوایی می باشند که به زبان های مختلف نیز تسلط دارند. انور ایر به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی هواپیمایی در کشور ترکیه به حدود ۸۰ نقطه پروازی در 20 کشور جهان و حدود 10 نقطه پروازی در داخل ترکیه خدمت رسانی می کند. شرکت Onur Air نخستین پروازهای خود را با اجاره هواپیماهای ایرباس آ - ۳۲۰ شروع کرده  و از سال ۲۰۰۳ به عنوان یکی از شرکت هایی که پروازهای ارزان ‌قیمت ارائه می دهد، مطرح شد. انور ایر هر ساله حدود یک و نیم میلیون مسافر تور ترکیه را جابجا می کند.
این شرکت خدمات هوایی برای مدتی به صورت غیر مستقیم در تملیک بابک زنجانی بود که در سال 95 نقش بابک زنجانی در اداره آن بر همگان آشکار گردید. ناوگان های این ایرلاین به شرح زیر می باشد:
6 فروند ایرباس آ-300 با ظرفیت حدود 310 نفر
12 فروند ایرباس آ-320 با ظرفیت 180 نفر
10 فروند ایرباس آ-321 با ظرفیت حدود 220 نفر
3 فروند ایرباس آ-330 با ظرفیت حدود 357 نفر
 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره Onur Air

حسنا مهر 1397
Onur Air تو ایران فقط به مقصد ترکیه میره ، درسته ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Onur Air