ایرلاین Nouvelair Airline

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور تونس یکی از کشورهای شمال آفریقا است که جاذبه های دیدنی متفاوتی دارد و از این رو گردشگران جهانی تمایل زیادی به بازدید از آن دارند. یکی از شرکت های هواپیمایی این کشور Nouvelair Airline است. با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این ایرلاین در اختیار شما گردشگران تور تونس بگذاریم. شرکت هواپیمایی Nouvelair Airline یکی از شرکت های خصوصی هواپیمایی کشور تونس می باشد که در سال 1990 احداث شده است. شرکت هواپیمایی Nouvelair Airline با کد lbt دارای 38 هواپیما می باشد که به شرح زیر می باشند:
ایرباس آ 320 با 29 هواپیما که تعداد 7 هواپیمای آن فعال است.
ایر باس آ 321 با 2 هواپیما که هر دو هواپیما آن فعال هستند.
McDonnell Douglas MD-82 با 1 هواپیما که هیچ یک فعال نیستند.
McDonnell Douglas MD-83 با 6 هواپیما فعال که هیچ یک فعال نیستند.
شرکت هواپیمایی Nouvelair Airline، مهم ترین و اصلی ترین ایرلاین کشور تونس می باشد که دفتر مرکزی آن در منطقه المنستیر نزدیک به هتل ساحل صاحارا قرار دارد. ایرلاین Nouvelair Airline در سال 1989 به عنوان هوا لیبرته تونس احداث شد و کار خود را در تاریخ 21 مارچ 1990 شروع کرد. کد یاتا این شرکت هواپیمایی bj می باشد.
این ایرلاین دارای حدود 615 کارمند می باشد که تحت آموزش های خاصی قرار گرفته اند و کاملا مجرب هستند. Nouvelair Airline به کشورهای مختلف در قاره های آسیا و اروپا پروازهای مستقیم دارد که گردشگران تور تونس را جابجا می کند. Nouvelair Airline در قاره آسیا به کشورهای ایران و ترکیه ، در قاره اروپا به کشورهای بلژیک، بلغارستان، اسلوونی، اسلوواکی، هلند، لهستان، مجارستان، دانمارک، فرانسه، ایتالیا، انگلیس، روسیه، آلمان، نروژ، پرتغال، صربستان، سوئد و اکراین پروازهای مستقیم دارد و توریست های تور تونس می توانند پرواز خوبی را با آن تجربه کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Nouvelair Airline