ایرلاین Nordwind Airlines

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور روسیه شرکت های هواپیمایی متعددی را دارا است که یکی از آن شرکت ‏هواپیمایی ‏Nordwind Airlines‏ می باشد در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در ‏رابطه با شرکت هواپیمایی ‏Nordwind Airlines‏ در اختیارتان قرار دهیم. ‏
ایرلاین ‏Nordwind Airlines‏ با کد یاتا ‏N4‎‏ در سال 2008 فعالیت خود را شروع کرده است ‏خوب است بدانید که دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در پایتخت روسیه یعنی شهر ‏مسکو قرار دارد. 
این شرکت هواپیمایی فعالیت خود را با سه فروند هواپیمای بوئینگ ‏‎757-200‎‏ آغاز کرد و ‏طبق آخرین آمار ارائه شده در سال 2016 ناوگان ‏Nordwind Airlines‏ دارای بیش از 26 ‏فروند هواپیما می باشد که برخی از آن ها عبارتند از 8 فروند ایرباس ‏A321-200‎، 6 فروند ‏بوئینگ ‏‎737-800‎، 9 فروند بوئینگ ‏‎767-300ER‎، 3 فروند بوئینگ ‏‎777-200ER‎‏ و غیره. 
شرکت هواپیمایی ‏Nordwind Airlines‏ در حال حاضر به 97 مقصد مختلف در کشور های ‏آسیایی، اروپایی، آفریقایی و آمریکایی پرواز انجام می دهد و گردشگران تور های خارجی ‏مانند تور فرانسه یا تور روسیه می توانند بلیط خود را از این شرکت هواپیمایی خریداری ‏کنند.  
اگر می خواهید بلیط های سفر خود را از این ایرلاین خریداری کنید باید بدانید که رفتار ‏مهماندار ها و پرسنل این شرکت هواپیمایی بسیار حرفه ای می باشد همچنین لازم به ‏ذکر است که این شهر در تمام سال های فعالیت خود دچار سانحه نشده است و به ‏همین جهت یکی از ایرلاین های مطمئن کشور روسیه محسوب می شود. 
لازم به ذکر است که شرکت هواپیمایی ‏Nordwind Airlines‏ در ایران تنها پرواز های چارتری ‏انجام میدهد. 
از فرودگاه هایی که این ایرلاین در آن ها فعالیت دارد می توان به فرودگاه کازان، فرودگاه ‏سوچی، فرودگاه بالی، فرودگاه فرانکفورت، فرودگاه پاریس، فرودگاه تهران و غیره اشاره کرد. 
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با شرکت هواپیمایی ‏Nordwind ‎Airlines‏ بدست آورید.‏
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره Nordwind Airlines

حسین پور مهر 1397
من پارسال با Nordwind Airlines سفر داشتم با روسیه واقعا ایرلاین خوبی بود و لذت بردم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Nordwind Airlines