ایرلاین Etihad Airways Airline

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
در این مقاله قصد داریم یکی از معروف ترین شرکت های هواپیمایی خاورمیانه را ‏معرفی کنیم ‏Etihad Airways Airline‏ چهارمین شرکت هواپیمایی خاورمیانه است که ‏متعلق به کشور امارات متحده عربی می باشد و در سال 2003 به دستور شیخ خلیفه ‏بن زاید آل نیهان تاسیس شد که امروزه به یکی از بزرگترین ایرلاین های دنیا تبدیل ‏شده است.  
ناوگان ‏Etihad Airways Airline‏ بیش از 127 فروند هواپیما مدرن دارد که عبارتند از 2 ‏فروند ایرباس ‏A319-100‎، 23 فروند ایرباس ‏A320-200‎، 10 فروند ایرباس ‏A321-200‎، ‏‏20 فروند ایرباس ‏A330-200‎، 10 فروند ایرباس ‏A330-300‎، 3 فروند ایرباس ‏A340-500‎، ‏‏7 فروند ایرباس ‏A340-600‎، 40 فروند ایرباس ‏A340-900‎‏ و غیره. 
لازم به ذکر است دفتر مرکزی این شرکت در شهر ابوظبی کشور امارات متحده عربی ‏قرار دارد و این ایرلاین اولین پرواز خود را به شهر العین انجام داده است. 
در حال حاضر شرکت هواپیمایی ‏Etihad Airways Airline‏ روزانه حدود 1000 پرواز به ‏‏120 مقصد مختلف در اقسی نقاط جهان انجام می دهد. این شرکت هواپیمایی در ‏سال 2016 توسط ‏world airline awards‏ ششمین خط هوایی برتر جهان انتخاب شد ‏همچنین طبق آمار ارائه شده توسط موسسه اروپایی ‏jecdec، هواپیمایی ‏Etihad ‎Airways Airline‏ جزء 10 ایرلاین برتر دنیا از نظر امنیت پرواز می باشد. 
کد یاتا این شرکت هواپیمایی ‏EY‏ می باشد و قطب اصلی آن نیز فرودگاه بین المللی ‏ابوظبی است.
مقاصد پروازی این ایرلاین شامل برخی از کشور های قاره های آفریقا، اروپا، آمریکای ‏شمالی، آسیا، استرالیا می باشد و گردشگران تور های خارجی نظیر تور اروپا و تور ‏آفریقا می توانند بلیط های خود را از این شرکت هواپیمایی امن تهیه کنند.  
خوب است بدانید ایرلاین ‏Etihad Airways Airline‏ با وجود اینکه زمان زیادی از آغاز ‏فعالیت آن نمیگذرد توانسته جوایز و افتخارات زیادی را کسب کند که برخی از آن ها ‏عبارتند از بهترین هواپیمایی جهان در سال ۲۰۰۹ از نظر دارا بودن بهترین صندلی‌ های ‏بیزینس کلاس، ایرلاین پیشتاز جهان در سال های ۲۰۰۹، ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲.‏
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

تور قشم ۸ و ۹ و ۱۰ بهمن
۴
۹ بهمن - ۱۴ بهمن
تابان
آتا
۲,۶۱۵,۰۰۰

تور مشهد ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
زاگرس
آتا
۱,۶۱۰,۰۰۰

تور کیش ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
آتا
آتا
۲,۹۹۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۱۲ و ۱۳ بهمن
۲
۱۲ بهمن - ۱۵ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۴۵۵,۰۰۰

تور کیش ۷ و ۸ و ۹ بهمن
۴
۹ بهمن - ۱۳ بهمن
معراج
تابان
۳,۱۵۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۵ بهمن
معراج
آتا
۲,۶۷۰,۰۰۰

تور قشم ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
زاگرس
زاگرس
۲,۴۳۵,۰۰۰

تور قشم ۹ و ۱۰ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۳ بهمن
آتا
آتا
۲,۴۰۵,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
فلای پرشیا
تابان
۲,۹۹۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد بهمن ۱۴۰۰
۳
۸ بهمن - ۱۷ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۵۸۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Etihad Airways Airline