ایرلاین Borajet Airlines

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از ایرلاین های کشور ترکیه که Borajet Airlines  نام دارد در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر استانبول قرار دارد.
این شرکت هواپیمایی در سال 2008 میلادی تاسیس شد و در تاریخ 7 می 2010 شروع به فعالیت کرد. کد یاتا ایرلاین Borajet Airlines ، YB ‏ می باشد.  قطب اصلی این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن قرار دارد.
این شرکت هواپیمایی در حال حاضر به 23 مقصد، از جمله ایران پرواز دارد. این شرکت هواپیمایی در چند سال اخیر پرواز های منظم روزانه‌ ای را از استانبول به مقاصدی در خاورمیانه، خاور دور، اروپا، شبه قاره هند، جنوب شرق آسیا انجام می‌دهد. از فرودگاه هایی که ‏هواپیمایی Borajet Airlines در آن ها رفت و آمد دارد می توان به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (IKA)، فرودگاه شارل دوگل پاریس  (CDG)، فرودگاه فرانکفورت (FRA)، فرودگاه برلین شونفلد (SXF)، فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور (KUL)، فرودگاه چانگی سنگاپور (SIN)، فرودگاه بین‌المللی سارایوو (SJJ)، فرودگاه گاردرموئن اسلو (OSL) و غیره اشاره کرد. خوب است بدانید ناوگان مسافر بری هواپیمایی Borajet Airlines در حال حاضر دارای 13 فروند هواپیما می ‏باشد که عبارت اند از ایرباس‌ های A340-600، بوئینگ 747-400 ، بوئینگ 400-747 که تمامی آن ها دارای شرایط پرواز هستند. اگر قصد سفر با تور استانبول را ‏دارید می توانید بلیط های خود را از هواپیمایی Borajet Airlines irlines تهیه کنید. 
این شرکت هواپیمایی در سال های اخیر با ارائه پرواز هایی منظم و به موقع توانسته بهترین سرویس به مسافران و گردشگران در کلیه مسیر ها ارائه دهد.
بنابر گزارش اداره کل روابط عمومی فرودگاه اراک این شرکت پرواز های خود را از مبدا استانبول در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به مقاصد اراک ، اردبیل و از فرودگاه رشت به صورت هفتگی انجام می دهد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره Borajet Airlines

رایان مهر 1397
Borajet Airlines یکی از شرکت های هواپیمایی خیلی خوبیه

تور زمینی مشهد ۳۰ دی
۳
۳۰ دی - ۳ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۵۷۰,۰۰۰

تور کیش ۳۰ دی و ۵ و ۱۵ بهمن
۴
۱۵ بهمن - ۴ اسفند
کیش ایر
کیش ایر
۳,۱۵۰,۰۰۰

تور مشهد ۸ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۰ بهمن
زاگرس
ایران ایر تور
۱,۷۰۵,۰۰۰

تور کیش ۱۵ بهمن
۵
۱۵ بهمن - ۲۰ بهمن
تابان
تابان
۳,۵۳۵,۰۰۰

تور مشهد ۳ بهمن
۲
۳ بهمن - ۵ بهمن
تابان
آتا
۱,۵۴۵,۰۰۰

تور مشهد ۳۰ دی و ۱ و ۲ بهمن
۲
۱ بهمن - ۴ بهمن
آتا
ایران ایر تور
۱,۶۳۰,۰۰۰

تور کیش ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۸۹۵,۰۰۰

تور چابهار ۳۰ دی و ۱ و ۱۷ بهمن
۳
۱۷ بهمن - ۲۰ بهمن
وارش
تابان
۲,۸۹۰,۰۰۰

تور کیش ۷ و ۸ و ۱۵ بهمن ویژه هتلهای ۵ ستاره
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۹۹۰,۰۰۰

تور قشم ۱۵ بهمن
۴
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
زاگرس
زاگرس
۲,۸۳۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Borajet Airlines