ایرلاین Belavia Airline

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
بلاروس، کشوری زیبا در اروپای شرقی است. این کشور که دارای جاذبه های گردشگری، تفریحی و تاریخی بسیاری است، سالانه گردشگران زیادی را از نقاط مختلف جهان میزبانی می کند. اگر شما نیز از علاقمندان تور بلاروس هستید، با ما همراه باشید تا شما را با بزرگ ترین ایرلاین این کشور، یعنی شرکت هواپیمایی Belavia Airline آشنا سازیم.
همان طور که اشاره کردیم شرکت هواپیمایی Belavia Airline، بزرگ ترین ایرلان کشور بلاروس است. این ایرلان در سال 1996 میلادی تاسیس شده و از آن زمان تا کنون آماده خدمت رسانی به گردشگران تور بلاروس می باشد. ناوگان هوایی این شرکت هواپیمایی حدود 25 فروند هواپیمای جت باربری و مسافربری دارد. نکته ای که گردشگران تور اروپا درباره این شرکت هواپیمایی باید بدانند این است که دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر مینسک قرار دارد. همچنین شایان ذکر است که قطب اصلی این ایرلان، فرودگاه بین المللی مینسک (Minsk International Airport) است. شرکت هواپیمایی Belavia Airline بلاروس، امروزه به بیش از 40 مقصد در قاره های مختلف جهان، پرواز های باربری و مسافربری برگزار می کند و گفتنی است که تنها مقصد پروازی این ایرلان در ایران، شهر تهران است.
از جمله مقاصد پروازی مستقیم این ایرلاین می توان به کشور های قزاقستان، ارمنستان، آذربایجان، قبرس، گرجستان، ترکیه، اتریش، بلاروس، جمهوری چک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، لیتوانی، ایتالیا، مونته نگرو، هلند، لهستان، روسیه، صربستان، اسپانیا، سوئد، سوئیس، اوکراین، انگلستان، لینان و امارات متحده عربی اشاره کرد.
ایرلاین Belavia Airline برای جلب رضایت مشتریان و علی الخصوص گردشگران تور بلاروس، از بهترین و مجرب ترین مهمان داران و پرسنل برای ارائه خدمات، دعوت به همکاری کرده است. مهمان داران شرکت هواپیمایی Belavia Airline از ملل مختلف هستند به همین دلیل امکان صحبت به زبان های دیگر را دارا می باشند. در انتها لازم به ذکر است که ایرلاین Belavia Airline دارای کد یاتا B2، کد ایکائو BRU و شناسه BELAVIA می باشد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره Belavia Airline

تاجبخش مهر 1397
تور بلاروس 7 شب با Belavia Airline چقدر در میاد؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Belavia Airline