ایرلاین Austrian Air

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور اتریش واقع در قاره اروپا، یکی از کشور های مهم این منطقه می باشد. سالانه گردشگران بسیاری به اتریش سفر می کنند. این کشور دارای ایرلاین های مختلفی می باشد. یکی از ایرلاین های اصلی اتریش Austrian Air می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر به بررسی Austrian Air می پردازیم.
آسترین ایرلاینز بزرگترین شرکت هواپیمایی اتریش بوده و قطب اصلی آن فرودگاه بین المللی وین در جنوب شرقی وین می باشد. شرکت هواپیمایی Austrian Air دارای 86 فروند هواپیما می باشد و به 120 مقصد مختلف در جهان پرواز انجام می دهد. این شرکت عضو اتحادیه استار الاینس می باشد. همچین از قطب های فرعی این ایر لاین می توان به فرودگاه گراتس، فرودگاه زالتسبورگ و فرودگاه اینسبروک اشاره کرد. گردشگران تور اتریش از سر تا سر دنیا می توانند از  این ایرلاین برای سفر به این کشور استفاده کنند. آسترین ایرلاینز از کشور هایی مانند ایران، عراق، مصر، امارات، آمریکا، هلند، ترکیه، یونان، تایلند، چین، ژاپن، لیبی و چندین کشور دیگر به سمت اتریش پرواز انجام می دهد.
تاریخچه Austrian Air به سال 1957 میلادی باز میگردد، در این سال دو شرکت آستریا ایر و آسترین ایرویز با با هم ادغام شدند و آسترین ایرلاینز را تشکیل داده اند. در سال 2008 دولت اتریش تصمیم به فروش این ایرلاین گرفت و در سال 2008 شرکت هواپیمایی لوفت هانزا، شرکت Austrian Air را خرید. به همین علت امروزه این ایرلاین به عنوان زیر مجموعه ی این شرکت شناخته می شود. دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در شوخات و اتریش قرار دارد. همچنین Austrian Air حامل پرچم اتریش می باشد.
گردشگران تور اتریش از تهران به وسیله این ایرلاین می توانند به اتریش سفر میکنند، همچنین جالب است بدانید آسترین ایرلاینز روزانه دو پرواز به تهران و بطور هفتگی 4 پرواز به سمت اصفهان و شیراز انجام می دهد. کد یاتا این ایرلاین OS و کد ایکائو آن AUA می باشد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره Austrian Air

ضیائی مهر 1397
وااااااااااای من با Austrian Air پرواز داشتم اصلا نگم واستون که چه پرواز خوب و راحتی داشتم

تور مشهد ۸ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۰ بهمن
زاگرس
ایران ایر تور
۱,۷۰۵,۰۰۰

تور قشم ۸ و ۹ و ۱۰ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۳ بهمن
تابان
آتا
۲,۴۱۰,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
زاگرس
وارش
۲,۷۳۵,۰۰۰

تور کیش از مشهد ۱۸ بهمن
۳
۱۸ بهمن - ۲۱ بهمن
سپهران
کیش ایر
۲,۸۸۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۲۶ بهمن
۲
۲۶ بهمن - ۲۹ بهمن
قطار 6 تخته لوکس
قطار 6 تخته لوکس
۵۱۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۱۶ بهمن - ۲۰ بهمن
معراج
کیش ایر
۲,۸۹۵,۰۰۰

تور مشهد ۹ بهمن
۲
۹ بهمن - ۱۱ بهمن
تابان
آتا
۱,۷۰۰,۰۰۰

تور کیش ۱۱ بهمن
۳
۱۱ بهمن - ۱۴ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۰۵۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۲
۸ بهمن - ۱۸ بهمن
تابان
وارش
۲,۳۸۵,۰۰۰

تور ترکیبی مشهد ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
زاگرس
قطار اتوبوسی صبا
۱,۰۶۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Austrian Air