ایرلاین Air Astana

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
Air Astana یک شرکت هواپیمایی قزاستانی می باشد که در سال 2001 احداث شد. شرکت هواپیمایی Air Astana از شراکت صندوق ذخیره ارزی دولت قزاقستان و شرکت بریتانیایی بی ای یئ سیستمز تاسیس گشته است. دفتر مرکزی Air Astana در شهر آلماآتی است. قطب های Air Astana فرودگاه بین المللی آلماآتی، فرودگاه آتیرائو و فرودگاه بین المللی آستانه محسوب می شوند.
شرکت خدمات هوایی ایر آستانه امروزه به 63 مقصد مختلف در قاره آسیا و قاره اروپا و منطقه خاورمیانه پرواز مستقیم دارد که این پروازها به صورت روزانه انجام می شود. شرکت Air Astana در سال 2012 حدود سه میلیون توریست تور قزاقستان را جابجا کرد. شرکت ایر آستانه در ناوگان هوایی خود، 32 فروند هواپیمای جت مسافربری دارد.
این شرکت خدمات هوایی در سال 2002 فعالیت خود را آغاز کرد و تا به امروز همچنان به کار خود ادامه می دهد. از جمله افراد کلیدی این شرکت هواپیمایی می توان به نورژان بایداولتوف، رئیس هیئت مدیره و پیتر فاستر مدیرعامل آن نام برد. لوگوی این شرکت، دارای طراحی خاص و منحصر به فردی می باشد.
برخی از مقاصد پروازی Air Astana برای گردشگران و توریست های تور قزاقستان به شرح زیر می باشد:
فرودگاه بین المللی حیدر علی اف در شهر باکو، فرودگاه بین المللی سووارنابومی در شهر بانکوک، فرودگاه بین المللی پکن در شهر پکن، فرودگاه بین المللی ایندبرا گاندی در شهر دهلی، فرودگاه بین المللی دوشنبه در شهر دوشنبه تاجیکستان، فرودگاه بین المللی فرانکفورت در شهر فرانکفورت، فرودگاه بین المللی دبی در شهر دبی، فرودگاه هانوفر در شهر هانوفر، فرودگاه هیترو لندن در شهر لندن، فرودگاه شارل دوگل پاریس در شهر پاریس و غیره.
مهمانداران هواپیمایی Air Astana از جمله مجرب ترین مهمانداران شرکت های هواپیمایی می باشند و به دلیل ارتباط داشتن با مهماندارانی از ملیت های مختلف مهارت صحبت کردن به زبان های گوناگون را دارند.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره Air Astana

سپهر مهر 1397
مسیر هایی که Air Astana پرواز دارد رو لطف می کنید بگید؟ ممنون میشم

تور کیش از اصفهان ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
آتا
زاگرس
۲,۷۳۵,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۴ بهمن - ۱۱ بهمن
زاگرس
وارش
۲,۷۱۰,۰۰۰

تور کیش ۹ و ۱۰ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۰۴۰,۰۰۰

تور قشم بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۸ بهمن
زاگرس
زاگرس
۲,۵۷۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۹ و ۱۱ و ۱۳ بهمن
۲
۹ بهمن - ۱۶ بهمن
قطار 4 تخته سروش
قطار 4 تخته سروش
۸۰۰,۰۰۰

تور کیش ۱۵ و ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
تابان
کیش ایر
۲,۷۵۵,۰۰۰

تور کیش از شیراز ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
کیش ایر
آسمان
۲,۴۹۵,۰۰۰

تور مشهد ۸ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۰ بهمن
زاگرس
ایران ایر تور
۱,۷۰۵,۰۰۰

تور مشهد بهمن ۱۴۰۰
۲
۹ بهمن - ۱۱ بهمن
زاگرس
آتا
۱,۶۵۰,۰۰۰

تور مشهد ۸ بهمن
۳
۸ دی - ۱۱ بهمن
آتا
وارش
۱,۷۴۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Air Astana