ایرلاین Air Arabia Airline

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
شرکت Air Arabia Airline در سال 2003 افتتاح گردید. Air Arabia Airline جزء شرکت های هواپیمایی کشور امارات می باشد که معمولا پروازهایی با قیمت مناسب را در اختیار گردشگران قرار می دهد.
Air Arabia Airline حدود 40 هواپیمای باربری و مسافربری دارد. دفتر مرکزی و فرودگاه مرکزی (فرودگاه بین المللی شارجه) Air Arabia Airline در شهر شارجه کشور امارات متحده عربی قرار دارد. این شرکت هواپیمایی امروزه به حدود 100 مقصد متفاوت در قاره های آفریقا، اروپا و آسیا  پروازهای باربری و مسافربری انجام می دهد. از میان شهرهای ایران تهران، سنندج، لار، آبادان، فارس، مشهد، شیراز و اصفهان از مقاصد ایر عربیا می باشد که گردشگران مختلف تور شیراز و تور اصفهان و تور مشهد می توانند از آن بهره ببرند. مهمانداران Air Arabia Airline از جانب شرکت، تحت آموزش های ویژه ای قرار می گیرند و از این حیث جزء تعلیم دیده ترین مهمانداران بین شرکتهای هواپیمایی محسوب می شوند و به علت وجود مهماندار از ملیت های متفاوت امکان صحبت با زبان های گوناگون را دارند.

این شرکت، بزرگترین شرکت خدمات هوایی ارزان ‌قیمت در منطقه خاورمیانه می باشد که به حدود 50 مقصد از طریق شارجه، حدود 30 مقصد از طریق کازابلانکا، فینه، ناظور و طنجه، حدود 10 مقصد از طریق رأس ‌الخیمه، و حدود 5 مقصد از طریق اسکندریه پرواز انجام می ‌دهد. قطب اصلی ایر عربیا در فرودگاه بین المللی شارجه قرار دارد. همچنین فرودگاه بین‌المللی راس الخیمه نیز قطب دیگر این شرکت هواپیمایی به شمار می رود و شهرهای کازابلانکا و اسکندریه نیز شهرهای مرکزی این شرکت هستند. شعار این شرکت "کم تر بپردازید، بیش تر پرواز کنید" می باشد که آن ها سعی در تحقق شعار خود دارند. افراد اصلی این شرکت هواپیمایی عبدالله بن محمد الثانی رئیس آن و عادل علی مدیر عامل آن می باشد. در آمد سالیانه این شرکت حدود 4 میلیارد می باشد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره Air Arabia Airline

خشنود مهر 1397
واااااااااای Air Arabia Airline بهترین ایرلاین ممکن اصلا رویاییه

تور کیش ۱۵ بهمن
۵
۱۵ بهمن - ۲۰ بهمن
تابان
کیش ایر
۳,۵۳۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۴ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۸۰۰,۰۰۰

تور چابهار ۲۲ بهمن
۳
۲۲ بهمن - ۲۵ بهمن
تابان
تابان
۲,۸۷۰,۰۰۰

تور قشم ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
زاگرس
زاگرس
۲,۸۳۵,۰۰۰

تور کیش ۹ و ۱۰ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۰۴۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۴ بهمن - ۷ بهمن
تابان
تابان
۲,۷۳۰,۰۰۰

تور قشم ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
آتا
آتا
۲,۹۹۵,۰۰۰

تور مشهد ۵ و ۶ و ۷ بهمن
۲
۷ بهمن - ۹ بهمن
آتا
آتا
۱,۸۷۰,۰۰۰

تور کیش ۷ و ۸ و ۱۵ بهمن ویژه هتلهای ۵ ستاره
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۴,۰۱۰,۰۰۰

تور کیش از تبریز ۱۷ بهمن
۳
۱۷ بهمن - ۲۰ بهمن
کیش ایر
ایران ایر تور
۲,۹۳۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به Air Arabia Airline