ایرلاین AEGEAN

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
یونان یکی از کشور های اروپاست و در جنوب شرقی این قاره واقع شده است. این کشور به سرزمین فلاسفه و الهه معروف است، سالانه میزبان بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است. به همین دلیل ما قصد داریم اطلاعاتی درباره یکی از ایرلاین های این کشور یعنی ایرلاین Aegean در اختیار گردشگران تور یونان قرار دهیم.
ایرلاین Aegean از سال 2009 میلادی عنوان بزرگ ترین شرکت هواپیمایی یونان را به خود اختصاص داده است. Aegean در سال 2012 میلادی شرکت هواپیمایی ملی یونان یعنی المپیک ایر را خریداری نمود. و اما در مورد ساخت شرکت هواپیمایی Aegean لازم است بدانید این ایرلاین یک ایرلاین قدیم التاسیس است و در سال 1987 میلادی راه اندازی شده و در سال 1999 میلادی به بهره برداری رسید. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر روزانه به حدود 60 مقصد، پرواز مستقیم برگزار می کند.
ایرلاین Aegean در سال 2013 میلادی چیزی حدود 7 میلیون نفر مسافر و گردشگر تور یونان را جا به جا کرده است. دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی Aegean در استان آتیک و شهر کیفیسیا واقع شده است. فرودگاه های بین المللی سالونیک و آتن قطب های اصلی این شرکت هواپیمایی هستند.
ایرلاین Aegean امروزه در ناوگان هوایی خود دارای حدود 33 فروند هواپیمای جت مسافربری است. این ایرلاین در سال 2013 میلادی حدود 682.68 میلیون یورو درآمد داشته است. سهام این شرکت هواپیمایی در بازار های بورس لندن و آتن معامله می شود.
قابل توجه گردشگران تور یونان، از جمله مقاصد پروازی مستقیم ایرلاین Aegean شهر تهران است. ایرلاین Aegean از شهر آتن به مقاصد پروازی آلبانی، ارمنستان، اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، گرجستان، آلمان، مجارستان، ایتالیا، مالت، هلند، نروژ، لهستان، رومانی، روسیه، صربستان، اسپانیا، سوئیس، ترکیه، اکراین، انگلستان، یونان، مصر، اردن، لبنان و عربستان سعودی پرواز مستقیم برگزار می کند.
از نکات حائز اهمیت برای هر ایرلاینی پرسنل و مهمانداران آن هستند، ایرلاین Aegean به منظور ارتقای سطح کیفی شرکت هواپیمایی خود از پرسنل آموزش دیده و مجرب دعوت به همکاری کرده و همچنین به دلیل استخدام از ملیت های گوناگون، مهمانداران ایرلاین Aegean امکان صبحت به زبان های گوناگون را با گردشگران تور اروپا دارند.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره AEGEAN

شیدا احمدی مهر 1397
مثل اینکه چند وقتی هست AEGEAN توی ایران پرواز نداره و یا کم برگزار میشه؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 113 کاربران به AEGEAN