ایرلاین کاسپین

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از ایرلاین های کشور ایران که ایر لاین ‏کاسپین می باشد در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. ایرلاین کاسپین یکی از ‏هواپیمایی های خصوصی ایران بوده که در سال 1372 با هدف افزایش خدمات هوایی ‏به مردم کشور افتتاح شده است. کاسپین در خطوط هوایی میان تهران و سایر شهرستان ‏ها ایران همچنین کشور های عراق، امارات و ترکیه فعالیت دارد. از فرودگاه هایی که ‏هواپیمایی کاسپین در آن ها رفت و آمد دارد می توان به فرودگاه آتاترک، فرودگاه بین ‏المللی دبی، فرودگاه آبادان، فرودگاه اهواز، فرودگاه خلیج فارس، فرودگاه کرمانشاه، فرودگاه ‏بین المللی شهید هاشمی نژاد، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب، فرودگاه بین المللی ‏شهید مدنی، فرودگاه اما خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد و غیره اشاره کرد. 
لازم به ذکر است ایرلاین کاسپین دارای دو قطب می باشد که عبارتند از فرودگاه های ‏امام خمینی (ره) و مهر آباد همچنین کد یاتا ایرلاین کاسپین ‏IV‏ می باشد. 
ناوگان ایرلاین کاسپین در ابتدا دارای 4 فروند هواپیما بوده و اکنون پس از گذشت ‏حدود 25 سال از تاسیس آن طبق آخرین آمار ارائه شده دارای 10 فروند هواپیما با ‏میانگین سنی حدود 22 سال می باشد و مدیران این ایرلاین مدعی هستند در بخش ‏های مختلف عملیاتی، پشتیبانی، بازرگانی و غیره به خود کفایی رسیده اند. و هواپیمایی ‏کاسپین در هفته حدود 300 پرواز داخلی و خارجی انجام می دهد. 
خوب است بدانید در تاریخ 24/4/1388 یک فروند هواپیما توپولوف تی یو-154 که متعلق ‏به هواپیمایی کاسپین بود در سفر به ارمنستان دچار سانحه شده و سقوط کرد طی این ‏سانحه متاسفانه تمامی 169 سرنشین این هواپیما جان خود را از دست دادند. 
اگر قصد سفر با هریک از تور های داخلی یا خارجی مثل تور کیش، تور دبی و غیره را ‏دارید می توانید بلیط های خود را از هواپیمایی کاسپین تهیه کنید. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره کاسپین

یغوبی مهر 1397
من مهماندار ایرلاین کاسپین هستم و کاملا راضیم و به جرات میگم ایرلاین خوبی هست

تور قشم از شیراز ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
آسمان
آسمان
۱,۹۳۵,۰۰۰

تور مشهد ۸ بهمن
۳
۸ دی - ۱۱ بهمن
آتا
وارش
۱,۷۴۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۴ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۷۳۰,۰۰۰

تور کیش ۵ و ۶ و ۷ بهمن
۴
۷ بهمن - ۱۱ بهمن
معراج
تابان
۳,۲۲۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۲۶ بهمن
۲
۲۶ بهمن - ۲۹ بهمن
قطار 6 تخته لوکس
قطار 6 تخته لوکس
۵۱۰,۰۰۰

تور قشم ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
تابان
زاگرس
۲,۶۹۵,۰۰۰

تور زمینی قشم بهمن ۱۴۰۰
۲
۵ بهمن - ۱۱ بهمن
قطار کویر
قطار کویر
۹۲۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۱۴ بهمن - ۱۷ بهمن
تابان
آتا
۳,۰۶۰,۰۰۰

تور کیش ۱۵ بهمن
۴
۱۵ بهمن - ۱۹ بهمن
زاگرس
تابان
۳,۰۵۰,۰۰۰

تور قشم بهمن ۱۴۰۰
۴
۹ بهمن - ۱۶ بهمن
آتا
آتا
۲,۷۴۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به کاسپین