ایرلاین وارش

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
شرکت هواپیمایی وارش یکی از شرکت های سهامی خاص در ایران است که از سال 1396 در استان مازندران فعالیت خود را آغاز کرده است. وارش نخستین شرکت هواپیمایی در این استان است. جالب است بدانید که وارش در زبان مازندرانی به معنای "باران" است. این شرکت تازه تاسیس با 2 فروند هواپیمای بوئینگ 737 کار خود را شروع کرد  و هم اکنون 4 فروند از این هواپیما دارد. هواپیمایی وارش تحت پوشش بیمه ایران می باشد. ایرلاین وارش، در همین مدت زمان کوتاهی که از تاسیس آن گذشته، تاثیر به سزایی در توسعه حمل و نقل هوایی مازندران داشته و پروازهای این استان بسیار بیشتر شده است. کیفیت مطلوی ایرلاین وارش سبب شده تا گردشگران تور مازندران نیز از آن استقبال خوبی به عمل آورند.
این شرکت هواپیمایی در زمینه پروازهای داخلی فعال تر بوده و برای بالابردن کیفیت کار خود افراد متخصص و ماهر را در کنار نیروهای جوان به کار گرفته است. با احداث هواپیمایی وارش، افراد زیادی در استان مازندران مشغول به کار شدند. مهمانداران ایرلاین وارش تحت آموزش های خاص قرار گرفته اند و از همین رو رفتاری حرفه ای و مناسب با مسافران و همچنین گردشگران تور مازندران دارند.
شعار هواپیمایی وارش ایمنی پرواز در کنار کیفیت مطلوب پروازها می باشد. هدف این شرکت هواپیمایی از ابتدای کار "رشد و گسترش زیرساخت های صنعت هوایی مازندران" بوده و روند رو به رشدی را در این زمینه در پیش گرفته است. نخستین پرواز وارش، از تهران و فرودگاه مهرآباد به فرودگاه دشت ناز ساری انجام شد و دومین پرواز آن هم از فرودگاه دشت ناز به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد صورت گرفت.
مقاصدی که هواپیمایی وارش به آن پرواز انجام می دهد و گردشگران تور داخلی می توانند از آن ها بهره ببرند عبارت اند از: شیراز، اهواز، اصفهان، تبریز،مشهد، تهران، کیش، ساری، گرگان، رامسر، رشت و نوشهر. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

تور چابهار ۱۴ بهمن
۳
۱۴ بهمن - ۱۷ بهمن
وارش
تابان
۲,۸۷۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۴
۹ بهمن - ۱۷ بهمن
معراج
تابان
۳,۲۴۰,۰۰۰

تور کیش از تبریز ۱۷ بهمن
۳
۱۷ بهمن - ۲۰ بهمن
کیش ایر
ایران ایر تور
۲,۹۱۵,۰۰۰

تور کیش ۲۳ بهمن ویژه هتل های ۵ ستاره
۳
۲۳ بهمن - ۲۶ بهمن
تابان
کیش ایر
۴,۷۴۰,۰۰۰

تور قشم ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
سپهران
تابان
۳,۱۵۰,۰۰۰

تور مشهد ۸ و ۹ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
آسمان
کاسپین
۱,۶۳۰,۰۰۰

تور قشم ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
تابان
آتا
۲,۳۸۰,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۵
۸ بهمن - ۱۳ بهمن
زاگرس
تابان
۳,۵۶۵,۰۰۰

تور مشهد ۷ و ۸ و ۹ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
آتا
آتا
۱,۶۵۰,۰۰۰

تور کیش ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
آتا
آتا
۲,۹۹۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 68 کاربران به وارش