وارش

شرکت هواپیمایی وارش یکی از شرکت های سهامی خاص در ایران است که از سال 1396 در استان مازندران فعالیت خود را آغاز کرده است. وارش نخستین شرکت هواپیمایی در این استان است. جالب است بدانید که وارش در زبان مازندرانی به معنای "باران" است. این شرکت تازه تاسیس با 2 فروند هواپیمای بوئینگ 737 کار خود را شروع کرد  و هم اکنون 4 فروند از این هواپیما دارد. هواپیمایی وارش تحت پوشش بیمه ایران می باشد. ایرلاین وارش، در همین مدت زمان کوتاهی که از تاسیس آن گذشته، تاثیر به سزایی در توسعه حمل و نقل هوایی مازندران داشته و پروازهای این استان بسیار بیشتر شده است. کیفیت مطلوی ایرلاین وارش سبب شده تا گردشگران تور مازندران نیز از آن استقبال خوبی به عمل آورند.
این شرکت هواپیمایی در زمینه پروازهای داخلی فعال تر بوده و برای بالابردن کیفیت کار خود افراد متخصص و ماهر را در کنار نیروهای جوان به کار گرفته است. با احداث هواپیمایی وارش، افراد زیادی در استان مازندران مشغول به کار شدند. مهمانداران ایرلاین وارش تحت آموزش های خاص قرار گرفته اند و از همین رو رفتاری حرفه ای و مناسب با مسافران و همچنین گردشگران تور مازندران دارند.
شعار هواپیمایی وارش ایمنی پرواز در کنار کیفیت مطلوب پروازها می باشد. هدف این شرکت هواپیمایی از ابتدای کار "رشد و گسترش زیرساخت های صنعت هوایی مازندران" بوده و روند رو به رشدی را در این زمینه در پیش گرفته است. نخستین پرواز وارش، از تهران و فرودگاه مهرآباد به فرودگاه دشت ناز ساری انجام شد و دومین پرواز آن هم از فرودگاه دشت ناز به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد صورت گرفت.
مقاصدی که هواپیمایی وارش به آن پرواز انجام می دهد و گردشگران تور داخلی می توانند از آن ها بهره ببرند عبارت اند از: شیراز، اهواز، اصفهان، تبریز،مشهد، تهران، کیش، ساری، گرگان، رامسر، رشت و نوشهر. 
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور کیش 11 اسفند 98
4 شب
کیش ایر
ندا پرواز
11 اسفند - 15 اسفند

تور کیش 12 اسفند 98
2 شب
تابان
معراج گشت
12 اسفند - 14 اسفند

تور ترکیبی مشهد 9 اسفند 98
3 شب
تابان
همیشه سفر
9 اسفند - 12 اسفند

تور ترکیبی مشهد 9 اسفند 98
2 شب
ایران ایر تور
ندا پرواز
9 اسفند - 11 اسفند

تور کیش 4 فروردین ۹۹
3 شب
کاسپین
سیف گشت
4 فروردین - 7 فروردین

تور کیش 10 اسفند 98
3 شب
کیش ایر
ندا پرواز
10 اسفند - 13 اسفند

تور کیش نوروز 99
4 شب
کاسپین
آرشین پرواز
29 اسفند - 8 فروردین

تور قشم 10 اسفند 98
4 شب
وارش
جانیار پرواز
10 اسفند - 14 اسفند

تور قشم 8 اسفند 98
3 شب
قشم ایر
اورانوس آرمان سفر
8 اسفند - 11 اسفند

تور قشم 12 اسفند 98 ( اقساطی )
2 شب
وارش
پیام توسعه صبا
12 اسفند - 14 بهمن