ایرلاین معراج

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور ایران دارای شرکت های هواپیمایی متعددی است که همواره در حال ارائه خدمات به مشتریان و مسافران می باشند. یکی از این ایرلاین ها، شرکت هواپیمایی معراج است. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی جامع، راجع به ایرلاین معراج در اختیار شما گردشگران قرار داده تا با مشخصات آشنا شوید.

ایرلاین معراج در سال 1389 هجری شمسی مطابق با استاندارد ها و قوانین سازمان هواپیمایی کشوری احداث شده و از آن زمان تا کنون آماده خدمت رسانی به مسافران و گردشگران محترم می باشد. ایرلاین معراج با یاری پرسنل و مدیران مجرب، ارائه خدمات به مشتریان با استاندارد های بالای عملیاتی و فنی را از همان سال های ابتدایی تاسیس، آغاز کرده است. از جمله خدمات شاخص ایرلاین معراج می توان به داشتن ناوگان مدرن و پرسنل جوان و مجرب که اعتماد مشتریان را جلب می کند، اشاره کرد.

در حال حاضر ایرلاین معراج در بیشتر شهر های داخلی و همچنین کشور هایی مانند روسیه، بلغارستان، عراق، ترکیه، امارات و کویت دارای ایستگاه های فعالی است که به گردشگران تور داخلی و خارجی سرویس دهی می کنند. ایرلاین معراج که هدف آن جلب رضایت و اعتماد مسافران در طول سفر بوده و برای داشتن پروازی لذت بخش تلاش می کند، رتبه اول کم تاخیر ترین ایرلاین را در چند سال متوالی کسب کرده و از مدعیان این زمینه می باشد. خواسته شرکت هواپیمایی معراج همواره دستیابی به شعار پرواز های مطمئن در طول سفر گردشگران عزیز بوده است و در همین راستا همواره از پیشنهادات و انتقادات مسافرین استقبال می کند.

شایان ذکر است که همه پرسنل شرکت هواپیمایی معراج آموزش دیده اند و نکته مهم تر این است که دوره های آموزشی تخصصی و عمومی مخصوص کارکنان این شرکت هواپیمایی مستمر بوده و همین موضوع باعث پیشرفت روز به روز ایرلاین معراج و همچنین کاهش مشکلات مسافران در طول سفر و رضایت آنان شده است.

از مقاصد پروازی داخلی ایرلاین معراج می توان به شهر های اصفهان، تبریز، تهران، شیراز، قشم، کرمانشاه، کیش و مشهد اشاره کرد.همچنین این ایرلاین دارای مقاصد پروازی خارجی استانبول، ازمیر، نجف، اسپارتا می  باشد.

در انتها لازم است بدانید دفتر اصلی شرکت هواپیمایی معراج در شهر تهران واقع شده است.


گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

تور قشم ۱۶ بهمن
۴
۱۶ بهمن - ۲۰ بهمن
آتا
تابان
۳,۲۷۵,۰۰۰

تور کیش ۱۶ و ۱۷ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۲۰ بهمن
زاگرس
زاگرس
۳,۱۰۰,۰۰۰

تور کیش ۲۶ و ۲۷ بهمن ویژه تعطیلات
۳
۲۷ بهمن - ۳۰ بهمن
تابان
ایران ایر تور
۳,۱۹۵,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۵ و ۶ و ۷ بهمن
۲
۵ بهمن - ۹ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۴۵۰,۰۰۰

تور کیش ۱۵ بهمن
۶
۱۵ بهمن - ۲۱ بهمن
زاگرس
تابان
۴,۰۰۵,۰۰۰

تور قشم ۱۶ بهمن
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
آتا
آتا
۲,۹۹۵,۰۰۰

تور مشهد ۸ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۰ بهمن
زاگرس
ایران ایر تور
۱,۷۰۵,۰۰۰

تور کیش از تبریز ۱۷ بهمن
۳
۱۷ بهمن - ۲۰ بهمن
کیش ایر
ایران ایر تور
۲,۹۳۵,۰۰۰

تور زمینی مشهد بهمن ۱۴۰۰
۲
۵ بهمن - ۱۳ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۴۳۰,۰۰۰

تور مشهد ۴ و ۵ و ۶ بهمن
۳
۴ بهمن - ۹ بهمن
تابان
تابان
۱,۷۸۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به معراج