ایرلاین ماهان

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
ایرلاین ماهان نامی شناخته شده در صنعت هواپیمایی کشور می باشد. شرکت هواپیمایی ماهان یکی از شرکت های خصوصی ایرانی است و دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد. این شرکت در سال ۱۳۷۲ به صورت خصوصی در شهر کرمان احداث شد و طی مدتی کوتاه به یکی از خوش نام ترین های این عرصه تبدیل شد. شرکت ماهان در سال های اخیر رشد شایانی در عرصه هواپیمایی داشته و جزء ایرلاین های ایمن و مطمئن منطقه خاورمیانه به حساب می آید.
شرکت هواپیمایی ماهان، برای مشتریان خود بلیط هواپیما را در دو کلاس پروازی تجاری و معمولی ارائه می دهد. بلیط های هواپیما ماهان، نسبت به خدمات ارائه شده در این ایرلاین، قیمت مناسبی دارند از این رو به مشتریانی که به دنبال خریدی ایمن و کم هزینه هستند، بلیط هواپیما ماهان پیشنهاد می شود. ناوگان هواپیمایی شرکت ماهان حدود 50 فروند هواپیما را شامل می شود که از این تعداد 36 فروند فعال می باشند. ماهان پروازهای داخلی خود را با پرواز تهران – کرمان برای مسافران تور کرمان و پروازهای خارجی خود را با پرواز تهران – دمشق شروع کرد. سهام دار اصلی ایرلاین ماهان موسسه خیریه مولی الموحدین می باشد.

ایرلاین ماهان مقاصد پروازی زیادی را در سرتاسر دنیا پوشش می دهد که برخی از مقصدهای داخلی و خارجی که گردشگران تور داخلی و تورهای خارجی می توانند با این هواپیما پرواز داشته باشند عبارت اند از: پرواز ماهان از تهران به مشهد، شیراز، قشم، اهواز، دبی، بانکوک، استانبول، شانگهای، مسکو و ... .  ایرلاین ماهان، فعالیت خود را در زمینه حمل بار، اولین بار در سال 1376 با 2 فروند هواپیما ایلیوشین شروع  کرده و در سال 1378 با به خدمت گرفتن نخستین ایرباس در ناوگان هوایی خود، پروازهایش را در زمینه حمل و نقل هوایی بسط داد. ایرلاین ماهان امروزه با دارا بودن ناوگان عملیاتی معتمد و مدرن و نیز پوشش مناسب مسیرهای داخلی و خارجی، به عنوان کارآ ترین و ماهرترین شرکت هواپیمایی ایران شناخته می شود.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ماهان

چکامه مهر 1397
من از ایرلاین ماهان خیلی خوشم میاد خدایی نسبت به ایرلاین های داخلی بهتره اما خب گرون تر هم هست

تور کیش ۱۵ بهمن
۶
۱۵ بهمن - ۲۱ بهمن
تابان
تابان
۴,۰۵۰,۰۰۰

تور مشهد ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
آسمان
آتا
۱,۶۸۵,۰۰۰

تور زمینی مشهد بهمن ۱۴۰۰
۲
۵ بهمن - ۱۰ بهمن
قطار اتوبوسی صبا
قطار اتوبوسی صبا
۴۳۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۴
۸ بهمن - ۱۹ بهمن
قشم ایر
آتا
۳,۲۴۰,۰۰۰

تور چابهار ۱۰ بهمن
۳
۱۰ بهمن - ۱۳ بهمن
وارش
تابان
۲,۸۷۰,۰۰۰

تور کیش ۴ بهمن
۳
۴ بهمن - ۷ بهمن
آتا
کاسپین
۳,۵۲۰,۰۰۰

تور قشم بهمن ۱۴۰۰
۴
۹ بهمن - ۱۶ بهمن
آتا
آتا
۲,۷۴۰,۰۰۰

تور کیش ۱۵ بهمن
۵
۱۵ بهمن - ۲۰ بهمن
تابان
کیش ایر
۳,۵۳۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۸ و ۹ و ۱۰ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۳ بهمن
قطار فدک
قطار فدک
۱,۲۹۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۳
۴ بهمن - ۱۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۲,۶۵۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به ماهان