ایرلاین قطار سهند

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
امروزه راه های گوناگونی برای سفر کردن وجود دارد که افراد با توجه به سلیقه و شرایط خود می توانند هر یک را انتخاب کنند. یکی از محبوب ترین راه هایی که برای سفر وجود دارد استفاده از قطار می باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر ما قصد داریم در رابطه با قطار سهند توضیحاتی را ارائه دهیم تا توریست های داخلی بتوانند با در دست داشتن اطلاعات کافی آن را انتخاب کنند.
قیمت نسبتا ارزان و مناسب قطار سبب شده تا این وسیله حمل و نقل مورد توجه بسیاری از سفردوستان قرار بگیرد. با استفاده از قطار سهند می توانید سفری ایمن و راحت به شهرهای داخلی داشته باشید. قطار سهند، نوعی قطار درجه یک لوکس اسپانیایی می باشد که گردشگران تور داخلی می توانند در برخی مسیرها از آن بهره ببرند.
قطار سهند در هر سالن دارای 8 کوپه می باشد که این کوپه ها معمولا 4 نفره هستند و در مجموع هر سالن ظرفیت 32 نفر مسافر تور داخلی را دارا می باشد. هر یک از سالن های این قطار 2 سرویس بهداشتی دارد که مسافران می توانند از آن ها استفاده کنند. از امکاناتی که در قطار سهند در نظر گرفته شده است می توان به: رستوران، تهویه مناسب، شیشه های دوجداره، تخت های استاندارد و راحت، سیستم تصویری برای پخش فیلم، سیستم صوتی و غیره می باشد که می توانید از آن ها بهره ببرید. پخش فیلم در واگن ها سبب می شود که مسافران خسته نشوند و از این طریق سرگرم خوبی برای آن ها ایجاد شود. همچنین تعدادی شیشه آب معدنی در هر کوپه وجود دارد. البته لازم به ذکر است که در هر سالن قطار سهند یک کوپه برای سرویس مهماندار تعبیه شده است و خدمات و سرویس های لازم را ارائه می دهند تا مسافران رضایت کافی داشته باشند. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

تور قشم بهمن ۱۴۰۰
۳
۸ بهمن - ۱۵ بهمن
تابان
زاگرس
۲,۵۷۰,۰۰۰

تور مشهد بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۶ بهمن
تابان
آتا
۱,۶۸۵,۰۰۰

تور کیش از تبریز ۱۷ بهمن
۳
۱۷ بهمن - ۲۰ بهمن
کیش ایر
ایران ایر تور
۲,۹۱۵,۰۰۰

تور مشهد بهمن ۱۴۰۰
۲
۹ بهمن - ۱۱ بهمن
زاگرس
آتا
۱,۶۵۰,۰۰۰

تور قشم از شیراز ۹ بهمن
۳
۹ بهمن - ۱۲ بهمن
آسمان
آسمان
۱,۹۳۵,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۴
۹ بهمن - ۱۷ بهمن
معراج
تابان
۳,۲۴۰,۰۰۰

تور کیش ۸ بهمن
۴
۸ بهمن - ۱۲ بهمن
زاگرس
آتا
۳,۰۹۰,۰۰۰

تور چابهار ۲۲ بهمن
۳
۲۲ بهمن - ۲۵ بهمن
تابان
تابان
۲,۸۸۰,۰۰۰

تور مشهد ۷ بهمن
۲
۷ بهمن - ۹ بهمن
زاگرس
کاسپین
۲,۰۱۰,۰۰۰

تور زمینی قشم بهمن ۱۴۰۰
۲
۸ بهمن - ۱۷ بهمن
قطار کویر
قطار کویر
۹۲۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 68 کاربران به قطار سهند