ایرلاین قطار رجا

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر

سفر با قطار همیشه برای توریست های داخلی جذاب بوده و بسیاری از آن ها همیشه از این روش برای مسافرت های داخلی استفاده می کنند. وجود قطارهای به روز و مدرن نیز سبب جلب توجه مردم شده است. قطار رجا یکی از این قطارهای راحت و سریع است که می توانید با آن سفری دلپذیر را تجربه کنید.

قطار رجا 3 فاکتور مهم قیمت مناسب، سرعت و امنیت را یک جا دارد و همین امر سبب محبوبیت دوچندان آن نزد گردشگران تور داخلی شده است. این قطار کوپه هایی شیک و راحت دارد که سفری همراه با آرامش را برای شما به ارمغان می آورد. قطار رجا دارای یک رستوران مجهز و زیبا می باشد که در آن انواع مختلف غذاها و نوشیدنی ها و سالادها سرو می شود و مسافران می توانند از آن ها سفارش داده و میل کنند. به دلیل ظرفیت کم رستوران، مسافران باید در 3 نوبت برای سرو غذا به آن مراجعه کنند که زمان مختص هر یک از کوپه ها به آن ها اطلاع داده می شود.

تمامی کوپه های قطار رجا 4 نفره بوده و دارای دو مانیتور بزرگ می باشند که هر یک 8 شبکه دارد و گردشگران تور مشهد می توانند از تماشای فیلم هایی با کیفیت تصویر خیلی خوب، لذت ببرند. هر یک از کوپه ها مجهز به امکانات دیگری مانند: سیستم تهویه مطلوب، یک زنگ جهت فراخوانی مهماندار، سیستم صوتی و تصویری پیشرفته، صندلی های راحت، میزی برای سرو تنقلات و تخت های راحت با سرویس خواب می باشد که گردشگران تور مشهد می توانند از آن ها استفاده کنند. امکان اتصال به اینترنت نیز برای مسافران وجود دارد. همچنین در هر واگن قطار رجا مهماندارانی آموزش دیده حضور دارند که پاسخگوی مسافران می باشند. در دو طرف واگن ها سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی الکترونیکی وجود دارد که در صورت نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.

 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره قطار رجا

تاجبخش مهر 1397
قطار رجا که دیگه افتضاحه چیه آخه مجبوره آدم بره دیگه
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به قطار رجا