ایرلاین قطار بن ریل

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
سفر کردن با قطار لذت خاص خودش را دارد و برای بسیاری از افراد یادآور خاطرات کودکی می باشد. استفاده از قطار، هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد و بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا با این وسیله سفر کنند. اما از میان 20 نوع قطار گوناگونی که وجود دارد، ما قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با قطار بن ریل شرح دهیم.

قطار بن ریل نام دیگریست که به قطار بنیاد دادده اند، این قطار زیرمجموعه شرکت سفیر می باشد و در سال 1371 فعالیت خود را آغاز کرده است. این قطار با امکانات بسیار خوبی که در اختیار مسافران قرار می دهد، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قطارهای زیادی با اسم های مختلف تحت نظر این قطار فعالیت می کنند که برخی از آن ها عبارت اند از: قطار غزال، قطار پرستو، قطار پارسی، قطار سروش، قطار پلور و قطار سفیر. این قطارها معمولا به صورت 4 تخته و 6 تخته هستند که گردشگران تور کرمان می توانند به دلخواه بلیط آن ها را خریداری کنند.

از امکانات خوب قطار بن ریل می توان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم های صوتی پیشرفته، کتابخانه، مانیتور، لوازم خواب، اینترنت رایگان و رستوران اشاره کرد. در رستوران این قطار انواع غذاهای لذیذ و نوشیدنی های دلچسب وجود دارد که میهمانان می توانند از آن ها بهره ببرند. برخی از قطارهایی که تحت نظر این قطار فعالیت دارند، بسته های پذیرایی، صبحانه، چای و غذا هم در اختیار گردشگران تور بندرعباس قرار می دهند.
یکی از مهم ترین مقاصدی که گردشگران تور داخلی می توانند از قطار بن ریل بهره ببرند، شهر مقدس مشهد می باشد. در هفته تعداد زیادی از گردشگران تور مشهد از این قطار برای سفر خود استفاده می کنند. کرمان، بندرعباس، زنجان و قزوین دیگر شهرهایی هستند که قطارهای بن ریل در آن ها در حرکت هستند. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره قطار بن ریل

فرهاد سوری بهمن 1399
خوبه ولی هزینه ش خیلی زیاده

تور قشم ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
آتا
تابان
۲,۷۸۵,۰۰۰

تور کیش
۳
۱۶ بهمن - ۱۹ بهمن
زاگرس
ایران ایر تور
۲,۹۲۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۹ و ۱۱ و ۱۳ بهمن
۲
۹ بهمن - ۱۶ بهمن
قطار 4 تخته سروش
قطار 4 تخته سروش
۸۰۰,۰۰۰

تور قشم بهمن ۱۴۰۰
۳
۹ بهمن - ۱۴ بهمن
زاگرس
زاگرس
۲,۶۲۰,۰۰۰

تور مشهد بهمن ۱۴۰۰
۲
۹ بهمن - ۱۱ بهمن
زاگرس
آتا
۱,۶۵۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۲
۴ بهمن - ۱۸ بهمن
زاگرس
آتا
۲,۳۶۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۴
۸ بهمن - ۱۴ بهمن
زاگرس
آتا
۳,۱۰۵,۰۰۰

تور کیش از تبریز ۱۷ بهمن
۳
۱۷ بهمن - ۲۰ بهمن
کیش ایر
ایران ایر تور
۲,۹۳۵,۰۰۰

تور کیش ۴ بهمن
۳
۴ بهمن - ۷ بهمن
آتا
کاسپین
۳,۵۲۰,۰۰۰

تور کیش ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۲۴۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 68 کاربران به قطار بن ریل