قطار بن ریل

سفر کردن با قطار لذت خاص خودش را دارد و برای بسیاری از افراد یادآور خاطرات کودکی می باشد. استفاده از قطار، هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد و بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا با این وسیله سفر کنند. اما از میان 20 نوع قطار گوناگونی که وجود دارد، ما قصد داریم در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با قطار بن ریل شرح دهیم.

قطار بن ریل نام دیگریست که به قطار بنیاد دادده اند، این قطار زیرمجموعه شرکت سفیر می باشد و در سال 1371 فعالیت خود را آغاز کرده است. این قطار با امکانات بسیار خوبی که در اختیار مسافران قرار می دهد، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. قطارهای زیادی با اسم های مختلف تحت نظر این قطار فعالیت می کنند که برخی از آن ها عبارت اند از: قطار غزال، قطار پرستو، قطار پارسی، قطار سروش، قطار پلور و قطار سفیر. این قطارها معمولا به صورت 4 تخته و 6 تخته هستند که گردشگران تور کرمان می توانند به دلخواه بلیط آن ها را خریداری کنند.

از امکانات خوب قطار بن ریل می توان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم های صوتی پیشرفته، کتابخانه، مانیتور، لوازم خواب، اینترنت رایگان و رستوران اشاره کرد. در رستوران این قطار انواع غذاهای لذیذ و نوشیدنی های دلچسب وجود دارد که میهمانان می توانند از آن ها بهره ببرند. برخی از قطارهایی که تحت نظر این قطار فعالیت دارند، بسته های پذیرایی، صبحانه، چای و غذا هم در اختیار گردشگران تور بندرعباس قرار می دهند.
یکی از مهم ترین مقاصدی که گردشگران تور داخلی می توانند از قطار بن ریل بهره ببرند، شهر مقدس مشهد می باشد. در هفته تعداد زیادی از گردشگران تور مشهد از این قطار برای سفر خود استفاده می کنند. کرمان، بندرعباس، زنجان و قزوین دیگر شهرهایی هستند که قطارهای بن ریل در آن ها در حرکت هستند. 
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور مشهد ویژه نوروز
2 شب
قطار 4 تخته سروش
وقت سفر
5 فروردین - 8 فروردین

تور کیش 9 اسفند 98
3 شب
کیش ایر
مهریار پرواز
9 اسفند - 12 اسفند

چابهار 8 اسفند 98 (اقساطی)
3 شب
زاگرس
پیام توسعه صبا
8 اسفند - 11 اسفند

تور کیش اسفند 98
3 شب
کاسپین
پرواز ایرانیان
11 اسفند - 15 اسفند

تور کیش ویژه نوروز 99
3 شب
کاسپین
آرشین پرواز
6 فروردین - 13 فروردین

تور زمینی مشهد اسفند 98
2 شب
قطار رجا
پرواز ایرانیان
6 اسفند - 13 اسفند

تور کیش 11 اسفند 98
3 شب
زاگرس
دانیار سفر پارسیان
11 اسفند - 14 اسفند

تور کیش 11 اسفند 98
3 شب
آتا
گردشگر زمان
11 اسفند - 14 اسفند

تور زمینی قشم نوروز 99
3 شب
قطار 6 تخته لوکس
سیف گشت
28 اسفند - 15 فروردین

تور قشم 9 اسفند 98
3 شب
وارش
وقت سفر
9 اسفند - 12 اسفند