ایرلاین قشم ایر

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
قشم ایر یکی از ایرلاین های مهم و مطرح کشور ایران می باشد که در این مقاله قصد ‏داریم اطلاعاتی در رابطه با این ایر لاین در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
شرکت هواپیمایی قشم ایر در سال 1372 با اجاره دو فروند هواپیما فعالیت هوایی خود را ‏آغاز کرد لازم به ذکر است نام این شرکت در ابتدا فراز قشم بوده است. 
تعداد هواپیما های قشم ایر به مرور زمان افزایش یافته و امروزه ناوگان هوایی این ‏ایرلاین متشکل از 4 فروند ‏FOKKER 100‎، 2 فروند ‏AIRBUS 320‎، 3 فروند ‏AIRBUS 300-‎‎600‎‏ و 4 فروند ‏RJ‏ است، در مجموع تعداد هواپیما های آن 13 فروند می باشد.  
از فرودگاه هایی که هواپیمایی قشم ایر در آن ها فعالیت دارند عبارتند از فرودگاه بین ‏المللی بغداد (عراق)، فرودگاه دیرستان، فرودگاه آبادان، فرودگاه اهواز، فرودگاه بین المللی ‏سورنابومی (تایلند)، فرودگاه بین المللی دبی، فرودگاه کیش، فرودگاه بین المللی لارناکا ‏‏(قبرس) و غیره. 
اگر قصد سفر با هریک از تور های دسته تور داخلی به ویژه تور قشم را دارید می توانید ‏با این ایرلاین سفر کنید. هواپیمای قشم ایر تمام مقاصد پرواز داخلی را پوشش می دهد ‏همچنین از مقاصد پروازی بین المللی این ایرلاین می توان به نجف، بغداد، دبی، باتومی، ‏باکو، قونیه، جده و غیره اشاره کرد. 
همچنین لازم به ذکر است یکی از هواپیما های این ایرلاین به صورت اختصاصی در ‏اختیار باشگاه پرسپولیس می باشد و در حال حاضر مالکیت این ایر لاین به شرکت ملی ‏نفت ایران تعلق دارد. 
کد یاتا برای این ایر لاین ‏QB‏ بوده و دارای دو قصب اصلی و یک قطب دوم است که ‏عبارتند از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) (قطب اصلی)، فرودگاه دیرستان قشم ‏‏(قطب اصلی) و فرودگاه بین المللی کیش (قطب دوم). 
امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات جامعی در رابطه با هواپیمایی قشم ایر در اختیار شما ‏قرار دهیم. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره قشم ایر

دایان مهر 1397
من چندین باری که با قشم ایر پرواز داشتم خوب بود و برخورد مهماندارن هم بسیار مناسب

تور چابهار ۲۲ بهمن
۳
۲۲ بهمن - ۲۵ بهمن
تابان
تابان
۲,۸۷۰,۰۰۰

تور کیش ۵ و ۶ بهمن
۳
۶ بهمن - ۹ بهمن
کیش ایر
کیش ایر
۳,۳۷۰,۰۰۰

تور زمینی مشهد ۸ و ۹ و ۱۰ بهمن
۲
۸ بهمن - ۱۳ بهمن
قطار فدک
قطار فدک
۱,۲۹۰,۰۰۰

تور کیش از اصفهان ۱۵ بهمن
۳
۱۵ بهمن - ۱۸ بهمن
آتا
زاگرس
۲,۷۳۵,۰۰۰

تور مشهد ۴ بهمن
۲
۴ بهمن - ۶ بهمن
تابان
آتا
۱,۶۱۰,۰۰۰

تور کیش ۴ و ۵ و ۶ بهمن
۴
۵ بهمن - ۱۰ بهمن
معراج
تابان
۳,۶۲۰,۰۰۰

تور کیش بهمن ۱۴۰۰
۴
۸ بهمن - ۱۴ بهمن
زاگرس
آتا
۳,۱۰۵,۰۰۰

تور قشم ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
تابان
زاگرس
۲,۶۹۵,۰۰۰

تور زمینی قشم بهمن ۱۴۰۰
۲
۵ بهمن - ۱۱ بهمن
قطار کویر
قطار کویر
۹۲۰,۰۰۰

تور قشم ۸ بهمن
۳
۸ بهمن - ۱۱ بهمن
آتا
تابان
۲,۷۸۵,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 1187 کاربران به قشم ایر